• Welkom bij v.v. Bavel Sportpark de Roosberg

    Programma

    Uitslagen

  • Programma | jeugd t/m JO13

    DatumThuisteamUitteamScheidsrechtersVeldDetails
    za 24-feb. 09:00Bavel JO13-1Roosendaal JO13-2JMveld C
    za 24-feb. 11:30VOAB JO13-6Bavel JO13-2veld 2
    za 24-feb. 12:15SCO JO12-1Bavel JO12-1veld 1 A
    za 24-feb. 11:30ONI JO12-1Bavel JO12-2veld 3 A
    za 24-feb. 10:30Bavel JO12-3Wieldrecht JO12-2veld B B
    za 24-feb. 11:45Bavel JO11-1Dubbeldam JO11-1veld B B
    za 24-feb. 09:00Waspik JO11-2Bavel JO11-2veld 1 B
    za 24-feb. 09:00Bavel JO11-3Baronie JO11-8veld B B
    za 24-feb. 11:15Bavel JO10-1BSC JO10-1veld B A1
    za 24-feb. 10:00Bavel JO10-2JEKA JO10-3veld B A1
    za 24-feb. 10:00Bavel JO10-3Baronie JO10-7veld B A2
    za 24-feb. 08:30MOC'17 JO9-1Bavel JO9-1veld 5 A2
    za 24-feb. 09:00Bavel JO9-2Madese Boys JO9-1veld B A1
    za 24-feb. 09:00WDS'19 JO9-3Bavel JO9-3Afgeschermd (Spelbegeleider)veld 2 B1
    za 24-feb. 09:00DIA JO9-5Bavel JO9-4veld 4 B1
    za 24-feb. 08:30FC Right-Oh JO8-1JMBavel JO8-1Veld C A1 - Wout Kievits
    za 24-feb. 09:00Bavel JO8-2Gloria UC JO8-2JMveld B A2
    za 24-feb. 08:30TSV Gudok JO8-5Bavel JO8-3veld 2 A1 - Hoofdveld
    za 24-feb. 10:30Bavel JO7-1JEKA JO7-2JMveld 4 A1b
    za 24-feb. 10:50Bavel JO7-1Rijen JO7-1veld 4 A1b
    za 24-feb. 11:10VOAB JO7-3Bavel JO7-1veld 4 A1a
    za 02-mrt. 11:00Terheijden JO13-1Bavel JO13-1Afgeschermd (Scheidsrechter)veld 2
    za 02-mrt. 11:45Bavel JO13-2Gilze JO13-4veld A
    za 02-mrt. 09:00Bavel JO12-1SV Reeshof JO12-1veld B B
    za 02-mrt. 09:00Bavel JO12-2Baronie JO12-7veld C A
    za 02-mrt. 11:00Wernhout JO12-1Bavel JO12-3veld 1 A
    za 02-mrt. 08:30IFC JO11-1Bavel JO11-1veld A-IFC A
    za 02-mrt. 10:30Bavel JO11-2DIA JO11-2veld B B
    za 02-mrt. 08:30R.K.S.V. Groen Wit JO11-3Bavel JO11-3veld 2 A - Kunstgras
    za 02-mrt. 08:30MOC'17 JO10-1Bavel JO10-1veld 7 A1
    za 02-mrt. 09:30Beek Vooruit JO10-4Bavel JO10-3veld 4 B2
    za 02-mrt. 11:00Bavel JO9-1Baronie JO9-2veld B A2
    za 02-mrt. 09:30Dongen JO9-1Bavel JO9-2veld E A1
    za 02-mrt. 10:00Bavel JO9-3Advendo JO9-3veld B A2
    za 02-mrt. 09:00Bavel JO9-4Rijen JO9-3veld B A2
    za 02-mrt. 11:00Bavel JO8-1Waspik JO8-1veld B A1
    za 02-mrt. 08:30Beek Vooruit JO8-2Bavel JO8-2veld 4 B1
    za 02-mrt. 09:00Bavel JO8-3Gesta JO8-1veld B A1
    za 02-mrt. 10:00Baronie JO7-1Bavel JO7-1veld B A1a
    za 02-mrt. 10:20Sarto JO7-2Bavel JO7-1veld B A1b
    za 02-mrt. 10:40Bavel JO7-1VOAB JO7-3veld B A1b
  • Programma | jeugd vanaf JO14

    DatumThuisteamUitteamScheidsrechterVeldDetails
    wo 21-feb. 20:30JO19-1JEKA JO19-1Dekkers, C.P.M.J. (Corné)veld C
    za 24-feb. 15:00Bavel JO19-1Gloria UC JO19-1J.A.A. (Jack) Le Douxveld C
    za 24-feb. 13:15Bavel JO19-2RWB JO19-1veld A
    za 24-feb. 15:00Bavel JO19-3TSV Gudok JO19-3veld B
    za 24-feb. 13:00SC 't Zand JO19-3Bavel JO19-4veld 3
    za 24-feb. 13:30TSV Gudok JO17-2Bavel JO17-2veld 3
    za 24-feb. 11:40Bavel JO17-3Rijen JO17-3veld A
    za 24-feb. 13:30Hilvaria JO17-2Bavel JO17-4veld 3
    za 24-feb. 11:45Bavel JO15-1Dommelen JO15-1D. (Daan) Krootveld C
    za 24-feb. 11:35Olympia'60 JO15-1Bavel JO15-2veld 1
    za 24-feb. 11:35Olympia'60 JO15-2Bavel JO15-3veld 2
    za 24-feb. 10:15Nivo Sparta JO14-1Bavel JO14-1Afgeschermdveld 3
    za 24-feb. 12:30DIA JO14-2Bavel JO14-2veld 5
    za 24-feb. 10:00Bavel MO17-1Terheijden MO17-1W. (Wout) Dekkersveld A
  • Programma senioren

    DatumThuisteamUitteamScheidsrechterVeldDetails
    za 24-feb. 14:30SSC'55 3Bavel 2veld 2
    za 24-feb. 14:30Madese Boys 4Bavel 3veld 2 - Kunstgrasveld
    za 24-feb. 13:15Bavel 4Berkdijk 2H. (Herman) van der Madeveld B
    za 24-feb. 13:15Bavel 5PCP 3R.A.H.A.G. (Robbert) van Ogveld C
    za 24-feb. 15:00Bavel 6Olympia'60 4P. (Peter) Dekkersveld A
    za 24-feb. 10:20Bavel G1DBS G1veld C A
    za 24-feb. 15:30Echte Mannen ClubTrainingveld E A
    zo 25-feb. 14:30FC Engelen 1Bavel 1D.C.H. (Danny) van Rietveld 1
    zo 25-feb. 12:15DIA 2Bavel 2P.E. (Paul) Schoonderwalveld 3
    zo 25-feb. 12:15JEKA 7Bavel 3veld 3
    zo 25-feb. 14:00Sarto 13Bavel 4veld 2
    zo 25-feb. 10:00Bavel 5Dongen 6S. (Sander) Boonveld B
    zo 25-feb. 12:00FC Dordrecht Amateurs 4Bavel 6veld 2
    zo 25-feb. 14:00VV FSG VR1Bavel VR1I. (Iso) Koracveld 2
    zo 25-feb. 12:00Bavel VR3JEKA VR1F.M. (Ferdinand) Frijtersveld C
    zo 25-feb. 12:00Bavel VR4Gloria UC VR1C.P.M.J. (Corné) Dekkersveld B
    zo 25-feb. 10:30Vergane GlorieTrainingveld E A
  • ALVAST NIEUWSGIERIG NAAR DE WEDSTRIJDPLANNING VAN VOLGENDE WEEK? KIJK OP DE BETREFFENDE TEAMPAGINA. 

    bekijk je de site via je telefoon of ipad en wordt het programma niet in zijn geheel getoond dan kan je heel makkelijk van rechts naar links scrollen om de extra kolommen te kunnen zien.

  • Thuiswedstrijden komend weekend

    WedstrijddatumThuisteamUitteamScheidsrechtersKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    wo 21-feb. 20:30JO19-1JEKA JO19-1Dekkers, C.P.M.J. (Corné)310
    za 24-feb. 09:00Bavel JO11-3Baronie JO11-8512
    za 24-feb. 09:00Bavel JO8-2Gloria UC JO8-2JM714
    za 24-feb. 09:00Bavel JO13-1Roosendaal JO13-2JM310
    za 24-feb. 09:00Bavel JO9-2Madese Boys JO9-1714
    za 24-feb. 10:00Bavel JO10-3Baronie JO10-792
    za 24-feb. 10:00Bavel JO10-2JEKA JO10-392
    za 24-feb. 10:00Bavel MO17-1Terheijden MO17-1W. (Wout) Dekkers (Scheidsrechter)81
    za 24-feb. 10:20Bavel G1DBS G1114
    za 24-feb. 10:30Bavel JO7-1JEKA JO7-2JM0704
    za 24-feb. 10:30Bavel JO12-3Wieldrecht JO12-2136
    za 24-feb. 10:50Bavel JO7-1Rijen JO7-1
    za 24-feb. 11:15Bavel JO10-1BSC JO10-1136
    za 24-feb. 11:40Bavel JO17-3Rijen JO17-3310
    za 24-feb. 11:45Bavel JO15-1Dommelen JO15-1D. (Daan) Kroot (Scheidsrechter)512
    za 24-feb. 11:45Bavel JO11-1Dubbeldam JO11-1714
    za 24-feb. 13:15Bavel 5PCP 3R.A.H.A.G. (Robbert) van Og (Scheidsrechter)114
    za 24-feb. 13:15Bavel 4Berkdijk 2H. (Herman) van der Made (Scheidsrechter)92
    za 24-feb. 13:15Bavel JO19-2RWB JO19-1136
    za 24-feb. 15:00Bavel 6Olympia'60 4P. (Peter) Dekkers (Scheidsrechter)310
    za 24-feb. 15:00Bavel JO19-3TSV Gudok JO19-3714
    za 24-feb. 15:00Bavel JO19-1Gloria UC JO19-1J.A.A. (Jack) Le Doux (Scheidsrechter)512
    za 24-feb. 15:30Echte Mannen ClubTraining8
    zo 25-feb. 10:00Bavel 5Dongen 6S. (Sander) Boon (Scheidsrechter)310
    zo 25-feb. 10:30Vergane GlorieTraining5
    zo 25-feb. 12:00Bavel VR3JEKA VR1F.M. (Ferdinand) Frijters (Scheidsrechter)714
    zo 25-feb. 12:00Bavel VR4Gloria UC VR1C.P.M.J. (Corné) Dekkers (Scheidsrechter)92