• Programma | jeugd t/m JO13

    DatumThuisteamUitteamAanvangstijdStatusScheidsrechtersVeldDetails
    za 03-okt.Bavel JO13-1VVR JO13-110:45Te spelenC
    za 03-okt.Viola JO13-1Bavel JO13-212:00Te spelenJ. (Jip) Dellepoort (Scheidsrechter)veld 1
    za 03-okt.Bavel JO13-3Hoeven JO13-209:00Te spelenJ. (Jeroen) Theunis (Scheidsrechter)E
    za 03-okt.Bavel JO12-1Unitas'30 JO12-110:30Te spelenB
    za 03-okt.Bavel JO12-2Waspik JO12-109:00Te spelenB
    za 03-okt.TVC Breda JO12-2Bavel JO12-310:00Te spelenveld 1
    za 03-okt.UVV'40 JO12-2Bavel JO12-411:15Te spelenB1/3
    za 03-okt.Bavel JO11-1RFC JO11-111:45Te spelenB
    za 03-okt.Unitas'30 JO11-2Bavel JO11-208:30Te spelenveld 2
    za 03-okt.Rijsoord JO11-5Bavel JO11-310:30Te spelenveld 3
    za 03-okt.Bavel JO10-1DESK JO10-109:00Te spelenB
    za 03-okt.SV Reeshof JO10-1Bavel JO10-209:45Te spelenveld 2
    za 03-okt.Molenschot JO10-1Bavel JO10-309:00Te spelenveld 1
    za 03-okt.RFC JO9-1GBavel JO9-111:00Te spelenveld 6
    za 03-okt.Bavel JO9-2DSE JO9-210:30Te spelenM. (Mats) van Rooijen (Spelbegeleider)B
    za 03-okt.Bavel JO9-3Gilze JO9-310:30Te spelenD. (Dirk) van den Heuvel (Spelbegeleider)B
    za 03-okt.Boeimeer JO8-2Bavel JO8-108:30Te spelenAfgeschermd (Spelbegeleider)B2A
    za 03-okt.Baronie JO8-3Bavel JO8-208:30Te spelenveld 4
    za 03-okt.Sarto JO8-5Bavel JO8-312:00Te spelenveld 4
    za 10-okt.Boeimeer JO13-2Bavel JO13-108:30Te spelenveld 2
    za 10-okt.Bavel JO13-2Rijen JO13-211:15Te spelenveld C
    za 10-okt.Advendo JO13-1GBavel JO13-312:30Te spelenveld 1
    za 10-okt.SV Reeshof JO12-1Bavel JO12-108:45Te spelenveld 1
    za 10-okt.Oosterhout JO12-2Bavel JO12-208:30Te spelenveld 2
    za 10-okt.Bavel JO12-3Zwaluwe JO12-112:00Te spelenveld B
    za 10-okt.Boeimeer JO12-3Bavel JO12-410:00Te spelenveld 4
    za 10-okt.Bavel JO11-1DVVC JO11-109:45Te spelenveld C
    za 10-okt.Bavel JO11-2SAB JO11-112:00Te spelenveld B
    za 10-okt.Bavel JO11-3Advendo JO11-1G09:45Te spelenveld C
    za 10-okt.SC 't Zand JO10-1Bavel JO10-110:00Te spelenveld 1
    za 10-okt.Bavel JO10-2VOAB JO10-310:45Te spelenveld B
    za 10-okt.Bavel JO10-3Chaam JO10-209:30Te spelenveld B
    za 10-okt.Bavel JO9-1SC 't Zand JO9-1G10:45Te spelenveld B
    za 10-okt.Bavel JO9-2Baronie JO9-310:45Te spelenveld B
    za 10-okt.Chaam JO9-1Bavel JO9-309:00Te spelenveld 1
    za 10-okt.Bavel JO8-1TSC JO8-109:30Te spelenveld B
    za 10-okt.Bavel JO8-3Molenschot JO8-1G09:30Te spelenveld B
  • Programma | jeugd vanaf JO14

    DatumThuisteamUitteamAanvangstijdStatusScheidsrechterVeldDetails
    wo 30-sep.Unitas JO14-1Bavel JO14-119:15Te spelenF. (Flip) van Tussenbroekveld 2
    za 03-okt.DIA JO19-1Bavel JO19-114:00Te spelenR. (Richard) Bettenveld 1
    za 03-okt.Chaam JO19-2Bavel JO19-214:30Te spelenveld 2
    za 03-okt.Bavel JO17-1Rijen JO17-113:45Te spelenY. (Youri) PolsB
    za 03-okt.Hoeven JO17-1Bavel JO17-312:45Te spelenveld 1
    za 03-okt.JEKA JO17-9Bavel JO17-410:15Te spelenveld 6
    za 03-okt.Oranje Wit JO15-2Bavel JO15-110:00Te spelenM.Q. (Martijn) van 't Zelfdenveld 1
    za 03-okt.Bavel JO15-2Gloria UC JO15-211:15Te spelenE
    za 03-okt.Bavel JO15-3DEVO JO15-109:00Te spelenH. (Herman) van der MadeC
    za 03-okt.Bavel JO14-1Drechtstreek JO14-112:15Te spelenA. (Ad) van GilsC
    za 03-okt.Sarto JO14-1Bavel JO14-211:00Te spelenveld 5
    za 03-okt.Bavel MO17-1VVR MO17-113:30Te spelenA.H.M. (Ad) van GorkumA
    za 03-okt.Bavel MO15-1Gloria UC MO15-110:30Te spelenA
  • Programma senioren

    DatumThuisteamUitteamAanvangstijdStatusScheidsrechterVeldDetails
    wo 30-sep.Bavel VR1Antibarbari VR120:15Te spelenC
    za 03-okt.Bavel 2Boeimeer 214:45Te spelenC
    za 03-okt.Moerse Boys 2Bavel 312:30Te spelenC
    za 03-okt.SAB 3Bavel 414:30Te spelenveld 1
    za 03-okt.Bavel 5Baronie 315:45Te spelenB
    za 03-okt.Bavel G1SVG G212:00Te spelenM.J.M. (Rien) MustersB
    zo 04-okt.TSV Gudok 2Bavel 211:00Te spelenM. (Mo) Duzgunveld 3
    zo 04-okt.UVV'40 7Bavel 610:00Te spelenveld B
    zo 04-okt.UVV'40 6Bavel 710:00Te spelenC
    zo 04-okt.Bavel VR3Moerse Boys VR110:00Te spelenB
    zo 04-okt.Bavel VR4Neerlandia'31 VR110:00Te spelenC
  • ALVAST NIEUWSGIERIG NAAR DE WEDSTRIJDPLANNING VAN VOLGENDE WEEK? KIJK OP DE BETREFFENDE TEAMPAGINA. 

    bekijk je de site via je telefoon of ipad en wordt het programma niet in zijn geheel getoond dan kan je heel makkelijk van rechts naar links scrollen om de extra kolommen te kunnen zien.

  • Thuiswedstrijden komend weekend

    WedstrijddatumThuisteamUitteamAanvangstijdStatusScheidsrechtersDetails
    wo 30-sep.Bavel VR1Antibarbari VR120:15Te spelen
    za 03-okt.Bavel JO12-2Waspik JO12-109:00Te spelen
    za 03-okt.Bavel JO13-3Hoeven JO13-209:00Te spelenJ. (Jeroen) Theunis (Scheidsrechter)
    za 03-okt.Bavel JO10-1DESK JO10-109:00Te spelen
    za 03-okt.Bavel JO15-3DEVO JO15-109:00Te spelenH. (Herman) van der Made (Scheidsrechter)
    za 03-okt.Bavel JO12-1Unitas'30 JO12-110:30Te spelen
    za 03-okt.Bavel MO15-1Gloria UC MO15-110:30Te spelen
    za 03-okt.Bavel JO9-2DSE JO9-210:30Te spelenM. (Mats) van Rooijen (Spelbegeleider)
    za 03-okt.Bavel JO9-3Gilze JO9-310:30Te spelenD. (Dirk) van den Heuvel (Spelbegeleider)
    za 03-okt.Bavel JO13-1VVR JO13-110:45Te spelen
    za 03-okt.Bavel JO15-2Gloria UC JO15-211:15Te spelen
    za 03-okt.Bavel JO11-1RFC JO11-111:45Te spelen
    za 03-okt.Bavel G1SVG G212:00Te spelenM.J.M. (Rien) Musters (Scheidsrechter)
    za 03-okt.Bavel JO14-1Drechtstreek JO14-112:15Te spelenA. (Ad) van Gils (Scheidsrechter)
    za 03-okt.Bavel MO17-1VVR MO17-113:30Te spelenA.H.M. (Ad) van Gorkum (Scheidsrechter)
    za 03-okt.Bavel JO17-1Rijen JO17-113:45Te spelenY. (Youri) Pols (Scheidsrechter)
    za 03-okt.Bavel 2Boeimeer 214:45Te spelen
    za 03-okt.Bavel 5Baronie 315:45Te spelen
    zo 04-okt.Bavel VR3Moerse Boys VR110:00Te spelen
    zo 04-okt.Bavel VR4Neerlandia'31 VR110:00Te spelen