• Wij zijn trots op onze sponsors! 

    #samenmakenwedeclub



  • Programma | jeugd t/m JO13

    DatumThuisteamUitteamAanvangstijdStatusScheidsrechtersVeldDetails
    za 26-jun.Bavel JO13-1Boeimeer JO13-412:30Te spelenE
    za 26-jun.Rijen JO13-5Bavel JO13-212:45Te spelenveld 2
    za 26-jun.SV Reeshof JO13-1Bavel JO13-311:00Te spelenveld 2
    za 26-jun.Seolto JO12-1GBavel JO12-109:00Te spelenveld 1-SEOLTO
    za 26-jun.Bavel JO12-2The Gunners JO12-110:15Te spelenB
    za 26-jun.Bavel JO12-3Baronie JO12-312:00Te spelenB
    za 26-jun.SAB JO11-1Bavel JO11-211:30Te spelenveld 3
    za 26-jun.WDS'19 JO11-2Bavel JO11-310:15Te spelenVeld B-Wally Brandenburgveld
    za 26-jun.JEKA JO11-3GBavel JO11-413:45Te spelenveld 4
    za 26-jun.Bavel JO11-5Molenschot JO11-111:45Te spelenB
    za 26-jun.Bavel JO10-2Baronie JO10-310:15Te spelenB
    za 26-jun.JEKA JO10-11Bavel JO10-309:45Te spelenveld 4
    za 26-jun.Bavel JO9-1Baronie JO9-110:15Te spelenB
    za 26-jun.DIA JO9-3Bavel JO9-208:30Te spelenVeld 3A2
    za 26-jun.Beek Vooruit JO9-4Bavel JO9-309:30Te spelenveld 2
    za 26-jun.DIA JO9-5Bavel JO9-408:30Te spelenVeld 3A1
    za 26-jun.Baronie JO8-3Bavel JO8-109:40Te spelenveld 3
    za 26-jun.Bavel JO8-2Oosterhout JO8-109:00Te spelenB
    za 26-jun.Bavel JO8-3UVV'40 JO8-309:00Te spelenB
    za 26-jun.Bavel JO7-1UVV'40 JO7-209:00Te spelenB
    za 26-jun.Bavel JO7-2Baronie JO7-609:00Te spelenB
    za 26-jun.SAB JO7-1GBavel JO7-309:00Te spelenveld 2
  • Programma | jeugd vanaf JO14

    DatumThuisteamUitteamAanvangstijdStatusScheidsrechterVeldDetails
    za 26-jun.Bavel JO17-1Baronie JO17-213:30Te spelenJ. (Sjef) TilborghsB
    za 26-jun.Bavel JO17-3TSC JO17-214:15Te spelenA.H.M. (Ad) van GorkumE
    za 26-jun.Bavel JO17-4Chaam JO17-115:00Te spelenH. (Herman) van der MadeC
    za 26-jun.JEKA JO15-2Bavel JO15-110:30Te spelenT.R.A (Thomas) de Kockveld 1
    za 26-jun.Bavel JO15-3OVV'67 JO15-109:30Te spelenH. (Herman) van der MadeC
    za 26-jun.Bavel JO14-1TSV Gudok JO14-113:15Te spelenC.F.M. (Carlo) van den ElshoutC
    za 26-jun.Bavel JO14-2UVV'40 JO14-109:00Te spelenA. (Ad) van GilsE
    za 26-jun.Bavel MO15-1Gloria UC MO15-110:45Te spelenE
  • Programma senioren

    Geen informatie

  • ALVAST NIEUWSGIERIG NAAR DE WEDSTRIJDPLANNING VAN VOLGENDE WEEK? KIJK OP DE BETREFFENDE TEAMPAGINA. 

    bekijk je de site via je telefoon of ipad en wordt het programma niet in zijn geheel getoond dan kan je heel makkelijk van rechts naar links scrollen om de extra kolommen te kunnen zien.

  • Thuiswedstrijden komend weekend

    WedstrijddatumThuisteamUitteamAanvangstijdStatusScheidsrechtersDetails
    za 26-jun.Bavel JO8-3UVV'40 JO8-309:00Te spelen
    za 26-jun.Bavel JO7-1UVV'40 JO7-209:00Te spelen
    za 26-jun.Bavel JO8-2Oosterhout JO8-109:00Te spelen
    za 26-jun.Bavel JO14-2UVV'40 JO14-109:00Te spelenA. (Ad) van Gils (Scheidsrechter)
    za 26-jun.Bavel JO7-2Baronie JO7-609:00Te spelen
    za 26-jun.Bavel JO15-3OVV'67 JO15-109:30Te spelenH. (Herman) van der Made (Scheidsrechter)
    za 26-jun.Bavel JO12-2The Gunners JO12-110:15Te spelen
    za 26-jun.Bavel JO10-2Baronie JO10-310:15Te spelen
    za 26-jun.Bavel JO9-1Baronie JO9-110:15Te spelen
    za 26-jun.Bavel MO15-1Gloria UC MO15-110:45Te spelen
    za 26-jun.Bavel JO11-5Molenschot JO11-111:45Te spelen
    za 26-jun.Bavel JO12-3Baronie JO12-312:00Te spelen
    za 26-jun.Bavel JO13-1Boeimeer JO13-412:30Te spelen
    za 26-jun.Bavel JO14-1TSV Gudok JO14-113:15Te spelenC.F.M. (Carlo) van den Elshout (Scheidsrechter)
    za 26-jun.Bavel JO17-1Baronie JO17-213:30Te spelenJ. (Sjef) Tilborghs (Scheidsrechter), H. (Hans) Meeus (Assistent-scheidsrechter)
    za 26-jun.Bavel JO17-3TSC JO17-214:15Te spelenA.H.M. (Ad) van Gorkum (Scheidsrechter)
    za 26-jun.Bavel JO17-4Chaam JO17-115:00Te spelenH. (Herman) van der Made (Scheidsrechter)