• TRAININGSCHEMA PER 31 MAART 2021
    DagTijdVeld BVeld CVeld EOefenhoek
    Maandag18:15 - 19:15JO11-1 | JO11-2 | JO11-3 | JO11-4JO10-1 | JO10-2 | JO10-3 | JO9-1JO8-1 | JO8-2 | JO8-3 | JO9-2 | JO9-3
    Maandag19:15 - 20:15MO15-1 | MO17-1JO14-1 | JO14-2
    Maandag20:15 - 21:30JO17-3 | JO17-4JO19-1 | JO19-2
    Dinsdag 16:30-17:30JO12-1
    Dinsdag 18:15 - 19:15JO13-1 | JO13-2 | JO13-3 JO12-2 | JO12-3 | JO12-4KEEPERS
    Dinsdag 19:15 - 20:15JO17-1 _ ZO-7 | ZA-5JO15-1 | JO15-2 | JO15-3KEEPERS
    Dinsdag 20:15 - 21:30ZO-4 | ZO-5 | ZO-6MANNENSELECTIEMANNENSELECTIEKEEPERS
    Woensdag13:30-14:45JO7-1 | JO7-2 | JO7-3 | JO7-4 | JO8-| JO8-3 | JO9-4
    Woensdag15.00 - 16.15 JO8-2
    Woensdag16:30 - 17:30 JO9-3
    Woensdag16:45 - 17:45 JO14-1 | JO14-2
    Woensdag18:15 - 19:15JO10-1 | JO10-2 | JO10-3 | JO9-2JO9-1 | JO11-1 | JO11-2 | JO11-3 | JO11-4KEEPERS
    Woensdag19:15 - 20:15G1 | MO15 JO17-3 | JO17-4 KEEPERS
    Woensdag20:15 - 21:30JO19-1 | VR-4VROUWENSELECTIEMANNEN45+-1
    Donderdag18:15 - 19:15JO12-1 | JO12-2 | JO12-3 | JO12-4JO13-1 | JO13-2 | JO13-3
    Donderdag19:15 - 20:15JO17-1 | ZA-2 | ZA-3JO15-1 | JO15-2 | JO15-3MO17
    Donderdag20:15 - 21:30JO19-2 | ZO-3 | ZA-4MANNENSELECTIE
    Vrijdag18:00 - 19:15BAVELPLUS
    Vrijdag19.30 - 20.45VROUWENSELECTIEVR-4
    Zaterdag8:30-9:30JO9-J010JO7-JO8
    Zaterdag10:00-11:00JO12JO11
    Zaterdag11:30-12:30JO14JO13
    Zaterdag12:45:13:45MO15 | MO17JO15
    Zaterdag14:00-15:30ZAT 3
    Zaterdag14:00-15:00JO17JO17
    Zaterdag15:15-16:30JO19
    Zondag10:30-12:30VROUWENSELECTIEHERENSELECTIEVROUWENSELECTIE | ZO-3KEEPERS
    Zondag13:00-14:30ZAT 2-4-5 | VR4ZO 4-5-6
  • IN GEVAL VAN AFGELASTING GELDEN DE VOLGENDE AANPASSINGEN OP HET REGULIERE SCHEMA.
    Maandag18:15 - 19:15VELD EJO8-1 | JO8-2 | JO8-3 | JO9-2 | JO9-3vervalt of op B van 17:00-18:00 uur
    Dinsdag18:15 - 19:15OefenhoekKEEPERSVELD C
    19:15 - 20:15OefenhoekKEEPERSVELD B
    20:15 - 21:30OefenhoekKEEPERSVELD B
    Woensdag18:15 - 19:15OefenhoekKEEPERSVELD B
    19:15 - 20:15OefenhoekKEEPERSVELD B
    20:15 - 21:30OefenhoekMANNEN 45+-1VELD B
    Donderdag19:15 - 20:15Veld EMO17naar veld B
    Zaterdag14:00-15:30Veld EZAT 3vervalt of C op zondag 14:45
    Zondag10:30-12:30Veld EVROUWENSELECTIE | ZO-3vervalt of B op zondag 14:45
    OefenhoekKEEPERSVELD C