• Bavel 1

  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Akkermans, Niek
    Bink, Dennis
    Butz, Jochem
    Carton, Paul
    Dekkers, Wout
    Diepstraten, Bart
    Diepstraten, Daan
    Dijk, Thomas van
    Dooren, Jasper van
    Geerts, Liam
    Gils, Sander van
    Gool, Donny van
    Groot, Sebas
    Jong, Jens de
    Koomans, Valentijn
    Loon, Ralph van
    Lourens, Shane
    Maagdenberg, Rick van den
    Meijerink, Erik
    Peer, Glenn van
    Plasman, Bas
    Polderman, Mike
    Roelands, Lars
    Tielemans, Brecht
    Verburgt, Jim
    Wilde, Jim de
  • TEAMSPONSOR

  • Staf

    NaamFunctie
    AfgeschermdAssistent-scheidsrechter(club)
    AfgeschermdKeeperstrainer
    AfgeschermdVerzorger
    AfgeschermdVerzorger
    Bal, DiederikTeammanager
    Boemaars, ArieAssistent-scheidsrechter(club)
    Dekkers, CornéAssistent-scheidsrechter(club)
    Es, Johan vanAssistent-scheidsrechter(club)
    Huijskens, Jean PierreAss.-trainer/coach
    Linden, Addy van derTeammanager
    Rijppaert, CoenTrainer/coach
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 okt. 14:00Beek Vooruit - BavelSportpark De Heikant
    11 okt. 14:30Bavel - Uno AnimoSportpark De Roosberg
    18 okt. 14:30JEKA - BavelSportpark Beukenlaan
    25 okt. 14:30Bavel - VOABSportpark De Roosberg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    20 sep.RBC - Bavel2 - 3
    27 sep.Bavel - WSC3 - 2
  • Poulestanden Bavel (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC Kruisland22005146
    2Bavel22006426
    3VOAB21109544
    4Beek Vooruit21107614
    5Rijen21102114
    6Roosendaal21012203
    7Cluzona20202202
    8TSC20201102
    9Madese Boys201123-11
    10Uno Animo201125-31
    11JEKA201115-41
    12WSC100123-10
    13FC Tilburg100112-10
    14RBC200235-20

    Poulestanden Bavel (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SVW33006339
    2Bavel31119904
    3Sarto31115504
    4MZC'11300336-30

    Poulestanden Bavel (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles Veen00000000
    2De Alblas00000000
    3Alblasserdam00000000
    4Almkerk00000000
    5Altena00000000
    6Ameide00000000
    7Baardwijk00000000
    8Baronie00000000
    9Bavel00000000
    10Beek Vooruit00000000
    11Be Ready00000000
    12Bergeijk00000000
    13Best Vooruit00000000
    14SV BLC00000000
    15Braakhuizen00000000
    16Brabantia00000000
    17Clinge00000000
    18DBS00000000
    19Den Dungen00000000
    20DFC00000000
    21DIA00000000
    22DOSKO00000000
    23Drechtstreek00000000
    24DSC00000000
    25DSE00000000
    26DSS'1400000000
    27Duiveland00000000
    28DVO'6000000000
    29DVS00000000
    30EFC00000000
    31FC Eindhoven AV00000000
    32SC Emma00000000
    33FC Engelen00000000
    34SC Gastel00000000
    35GDC00000000
    36Geldrop00000000
    37Gilze00000000
    38GJS00000000
    39GPC Vlissingen00000000
    40Groote Lindt00000000
    41GSC/ODS00000000
    42GVV'6300000000
    43Haarsteeg00000000
    44Halsteren00000000
    45Halsteren00000000
    46Heerjansdam00000000
    47RKSV Heeze00000000
    48Heukelum00000000
    49Hoeven00000000
    50HVV'2400000000
    51IFC00000000
    52Internos00000000
    53Jan van Arckel00000000
    54JEKA00000000
    55Kapelle00000000
    56Kloetinge00000000
    57Klundert00000000
    58SC Kruisland00000000
    59LRC00000000
    60Luctor Heinkenszand00000000
    61Marvilde00000000
    62SV Meerkerk00000000
    63De Meeuwen00000000
    64Moerse Boys00000000
    65Nemelaer00000000
    66Nieuwkuijk00000000
    67Nieuw Lekkerland00000000
    68Nivo Sparta00000000
    69NOAD'3200000000
    70De Noormannen00000000
    71Nuenen00000000
    72ODC00000000
    73OJC ROSMALEN00000000
    74Oosterhout00000000
    75Oranje Wit00000000
    76PCP00000000
    77Peursum00000000
    78Philippine00000000
    79PSV00000000
    80RCS00000000
    81Real Lunet00000000
    82Reusel Sport/CoTrans00000000
    83RFC00000000
    84Rijen00000000
    85Rijsoord00000000
    86RKDSV00000000
    87RKDVC00000000
    88Rood-Wit W00000000
    89RWB00000000
    90Schelluinen00000000
    91Schijf00000000
    92SCO00000000
    93Sliedrecht00000000
    94SSV'6500000000
    95Steen00000000
    96Steenbergen00000000
    97SVW00000000
    98Terheijden00000000
    99Terneuzen00000000
    100Terneuzense Boys00000000
    101TGG00000000
    102SV TOP00000000
    103VV Trinitas Oisterwijk00000000
    104TSV Gudok00000000
    105SV Unitas'5900000000
    106UVV'4000000000
    107De Valk00000000
    108VCK00000000
    109Victoria'0300000000
    110Viola00000000
    111Virtus00000000
    112VOAB00000000
    113Vogelwaarde00000000
    114Vuren00000000
    115VVC'6800000000
    116Walcheren00000000
    117Wieldrecht00000000
    118WNC00000000
    119Wolfaartsdijk00000000
    120Yerseke00000000
    121Zaamslag00000000
    122Zeelandia Middelburg00000000
    123ZIGO00000000
    124Zundert00000000
    125Zwaluw VFC00000000
    126Zwaluwe00000000