• Bavel JO11-2

  • Team indeling

    Naam
    Beek, Guus van
    Broeders, Finn
    Kooijman, Daan
    Oude, Sophia de
    Penzel, Levi
    Ruigrok, Matys

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamFunctie
    Penzel, ReneTrainer/coach
    Penzel-Cornelissen, ClaudiaTeammanager

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    maandag 18.00 - 19.00 kunstgras B
    woensdag 18.00 - 19.00 kunstgras B
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen
    DatumWedstrijdUitslagDetails
    14 mei.JEKA JO11-5JM - Bavel JO11-211 - 7
    21 mei.TSC JO11-3 - Bavel JO11-27 - 3
    26 mei.Onder 7 - (toernooi)0 - 0
  • Poulestanden Bavel JO11-2 (0268 Onder 11 Zwaluwen Jeugd Reeks)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sarto JO11-455004954415
    2SAB JO11-1640230201012
    3PCP JO11-1JM53023011199
    4DIA JO11-15302282089
    5Bavel JO11-252031624-86
    6Baronie JO11-75014533-281
    7UVV'40 JO11-35014954-451

    Poulestanden Bavel JO11-2 (0269 Onder 11 (2e fase))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JEKA JO11-4JM650135142115
    2Sarto JO11-6540139132612
    3Oosterhout JO11-2640228161212
    4DIA JO11-153112214810
    5Bavel JO11-252031525-106
    6SCO JO11-241031016-63
    7TSC JO11-46024833-252
    8Madese Boys JO11-450141238-261

    Poulestanden Bavel JO11-2 (0270 Onder 11 (3e fase))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sarto JO11-643102171410
    2SC 't Zand JO11-64301266209
    3Riel JO11-24202228146
    4Bavel JO11-242021620-46
    5TSV Gudok JO11-34112413-94
    6Gilze JO11-24004237-350

    Poulestanden Bavel JO11-2 (0289 Onder 11 (4e fase))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Advendo JO11-1870156183821
    2TSC JO11-3760131191218
    3Beek Vooruit JO11-4860251213018
    4Oosterhout JO11-385033734315
    5Bavel JO11-28305434309
    6JEKA JO11-5JM72053043-136
    7Boeimeer JO11-482063557-226
    8Baronie JO11-880081765-480