• Welkom bij v.v. Bavel Sportpark de Roosberg

    Programma

    Uitslagen

  • Bavel JO17-2

  • Bavel JO17-2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    Naam
    Delhez, Jop
    Geerts, Martijn
    Gool, Thijs van
    Leeuw, Jort de
    Opstal, Sjors van
    Oud, Jelte
    Rooijen, Mats van
    Tjon-Sien-Fat, Micah

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Teamsponsor
  • Staf

    NaamFunctie
    Dekkers, GielTrainer/coach
  • Klik op onderstaande button om de trainingstijden van dit team te bekijken.
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 feb. 13:30TSV Gudok JO17-2 - Bavel JO17-2Sportpark Dalem Zuid
    2 mrt. 15:00Bavel JO17-2 - Raamsdonk JO17-1Sportpark De Roosberg
    16 mrt. 15:00Bavel JO17-2 - VOAB JO17-3Sportpark De Roosberg
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Bavel JO17-2 ( 3e klasse (3e fase) 06 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DESK JO17-1220010376
    2Uno Animo JO17-122009276
    3SC 't Zand JO17-2220010466
    4JEKA JO17-722008266
    5Bavel JO17-221017523
    6TSV Gudok JO17-221015413
    7Rijen JO17-221016603
    8VOAB JO17-32101812-43
    9Baronie JO17-3200237-40
    10Dongen JO17-3200215-40
    11Waspik JO17-2200206-60
    12Raamsdonk JO17-12002213-110

    Poulestanden Bavel JO17-2 ( 3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 05 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JEKA JO17-5641122101213
    2Bavel JO17-2640225131212
    3Audacia JO17-163121712510
    4RFC JO17-263031521-69
    5UVV'40 JO17-262131517-27
    6Riel JO17-162131419-57
    7Uno Animo JO17-260241127-162

    Poulestanden Bavel JO17-2 ( 3e klasse (2e fase) 05 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Baronie JO17-3751121101116
    2JEKA JO17-575022518715
    3Bavel JO17-2734024141013
    4UVV'40 JO17-274121918113
    5PCP JO17-1JM62131216-47
    6Audacia JO17-161231118-75
    7Riel JO17-161051219-73
    8Gloria UC JO17-160151021-111