• LID WORDEN?

  WEBSHOP

 • VOETBALOPLEIDING VOOR TALENTVOLLE MEIDEN

  13 mei 2019
  |
  • 0
 • MEIDENSELECTIETEAM

  Voetbalopleiding voor talentvolle meiden

  Het meidenselectieteam bij v.v. Bavel wordt een team van gemotiveerde meiden met een gezamenlijk doel: zo goed mogelijk worden in het voetballen! v.v. Bavel heeft talentvolle speelsters een hoop te bieden. Zoals uitdagende trainingen gegeven door gediplomeerde trainers die veel ervaring hebben in het meiden- en vrouwenvoetbal. Wedstrijden spelen we tegen sterke tegenstanders. Daar leer je namelijk het meeste van! En natuurlijk zijn ook andere zaken goed geregeld, zoals het begeleidingsteam en de materialen en faciliteiten. 

  Voor wie is het meidenselectieteam?
  Talentvolle geboren zijn in 2005 of 2006 zijn welkom bij het meidenselectieteam. Vanuit dit team kunnen ze in de toekomst vervolgens aansluiten bij de vrouwenselectie (toegankelijk voor speelsters vanaf 15 jaar). 

  Kom jij meetrainen?
  We gaan in het seizoen 2020/2021 van start met het meidenselectieteam. Daarvoor hebben we speelsters nodig die qua niveau en ambitie bij elkaar passen. We organiseren daarom in totaal acht inlooptrainingen gedurende dit seizoen. Meedoen is gratis en vrijblijvend!

  De eerste training staat gepland voor maandagavond 25 november 2019 (van 19.15 tot 20.15 uur). Wil jij ontdekken of het meidenselectieteam van v.v. Bavel iets voor jou is? Kom dan meetrainen!

   

  >> INSCHRIJVEN VOOR DE INLOOPTRAININGEN <<

   

  Waarom gaat v.v. Bavel starten met een meidenselectieteam?
  Meiden- en vrouwenvoetbal vinden we bij v.v. Bavel heel belangrijk. We willen een sterke club in de topklasse worden. Om die droom waar te kunnen maken, is goede doorstroom vanuit de jeugd erg belangrijk. Op deze manier bieden we talentvolle speelsters binnen onze club een uitstekende opleiding én de mogelijkheid om door te stromen naar de top van het vrouwenvoetbal.  Met het meidenselectieteam willen wij talentvolle speelsters een zo goed mogelijke voetbalopleiding bieden. Zodat zij het optimale uit hun voetbalcarrière kunnen halen. 

  In welke competitie gaat het meidenselectieteam spelen?
  Afhankelijk van de leeftijden en het niveau van de speelsters, gaat het team spelen in een jongenscompetitie (JO15) of een hoge meidencompetitie (MO15). 

  Hoe zijn de trainingen geregeld?
  Het team traint in principe twee keer per week. De trainingen worden gegeven door gediplomeerde trainers en speelsters die in de vrouwenselectie spelen. Voor de keepster(s) is er keeperstraining geregeld, gegeven door een van de keepsters uit de vrouwenselectie.

  Hoe komt het meidenselectieteam tot stand?
  Om in 2020/2021 met het team te kunnen starten, organiseren we in het huidige seizoen acht inlooptrainingen, op de volgende data:

  • 25 november 2019
  • 16 december 2019
  • 27 januari 2020
  • 24 februari 2020
  • 23 maart 2020
  • 20 april 2020
  • 11 mei 2020
  • 1 juni 2020 

  Voor deze trainingen worden talentvolle speelsters van binnen en buiten de eigen vereniging uitgenodigd. Bij uitnodiging van een speelster die op dit moment bij een andere club speelt, wordt de betreffende club hierover geïnformeerd.

  INSCHRIJVEN VOOR DE INLOOPTRAININGEN