• LID WORDEN?

 • Vacature teammanager/elftalleider eerste elftal heren senioren

  6 jun 2020
  |
  • 0
 • Prestatie en plezier gaan bij de selectie van v.v. Bavel hand in hand. Na de promotie van het afgelopen jaar komt het eerste elftal uit in de 2e klasse en het tweede elftal komt uit in de 2e reserve klasse. De selectie van v.v. Bavel bestaat uit ongeveer 35 spelers waarvan het merendeel tussen de 18 en 25 jaar is. Voor het eerste elftal van onze mooie club zijn we op zoek naar een teammanager/elftalleider. De huidige staf bestaat momenteel uit een trainer, keeperstrainer, assistent scheidsrechters en een verzorgster. Een teammanager/elftalleider kan hier natuurlijk niet ontbreken.

  De teammanager/elftalleider is een enthousiast persoon die het leuk vindt om met onze voetballers en de staf de juiste beleving te creëren tijdens de wedstrijden. Je zorgt dat alle randvoorwaarden goed zijn geregeld zodat de spelers optimaal kunnen presteren. Je taken voer je voornamelijk rond de wedstrijddagen uit maar zo nu en dan ben je ook aanwezig voor, tijdens of na trainingen. In hoofdlijnen ben je verantwoordelijk voor de volgende taken: 

  • Coördineren van de organisatie van randzaken rond de wedstrijd zoals aansturen van stafleden, pupil van de week begeleiden, wedstrijdformulier invullen en je bent mede aanspreekpunt voor de tegenstander;
  • Aanspreekpunt met betrekking tot algemene zaken rond wedstrijden voor scheidsrechter, wedstrijdsecretaris en bestuursleden;
  • Verantwoordelijk voor de materialen (shirts, trainingspakken, jassen, ballen etc.) en zorgt samen met de spelers dat de kleedkamer schoon wordt achtergelaten;
  • Je bent benaderbaar en fungeert als vertrouwenspersoon voor spelers en staf. Je bent op de hoogte van wat er leeft in de groep en bij spelers individueel;
  • Helpen bij het organiseren van activiteiten naast wedstrijden en trainingen;
  • Meedenken met het aandragen van oplossingen om (de aansturing van) de organisatie te verbeteren;
  • Conflicten of discussies zonder waardeoordeel beoordelen en schakelen tussen de verschillende doelgroepen;
  • Wensen en vragen vanuit staf en spelers begeleiden via de juiste kanalen binnen de vereniging.

  Kortom, je moet iemand zijn die die organiseren en coördineren leuk vindt, die graag met mensen werkt en die wil helpen en meedenken met de staf en spelers van onze club. Je bent een onderdeel van een team dat elke week 100% wil presteren en dat geeft veel energie en plezier.

  Als je interesse hebt kun je contact opnemen met Paul Adriaansen via pauladriaansen@live.com of 06-55328002.