• LID WORDEN?

  WEBSHOP

 • v.v. Bavel haalt nieuwe hoofdtrainer binnen

  2 jul 2019
  |
  • 0
 • Nadat de vorige hoofdtrainer, Osman Erbas, onlangs onverwacht zijn contract liet ontbinden en naar v.v. Dongen vertrok, moest de club snel schakelen om een geschikte opvolger te vinden. De afgelopen weken hebben er gesprekken plaatsgevonden met een aantal kandidaten.

  Maandagavond 1 juli 2019 is de keuze definitief gemaakt; met ingang van het komende voetbalseizoen 2019/2020 zal Coen Rijppaert de scepter bij v.v. Bavel gaan zwaaien als nieuwe hoofdtrainer. Rijppaert is een bekende naam binnen het Brabantse amateurvoetbal. Eerder trainde hij de eerste teams van JEKA, TSC, Zundert, Gastel, Neerlandia’31 en Right-Oh. Bovendien was hij ook actief als jeugdtrainer bij DIA en NAC Breda. Met meer dan 25 jaar ervaring als trainer, op bijna alle amateurniveaus, vindt de verenging iemand die weet hoe het reilt en zeilt binnen de wereld van het amateurvoetbal.

  Voorzitter Christel Geerts is opgetogen dat er ‘witte rook’ is: ‘’Het doet me goed dat we op zo’n korte termijn al een goede opvolger van Osman Erbas hebben gevonden. Mijn verwachting is dat de nieuwe trainer goed bij de groep gaat passen.’’