• Beste allemaal,

    Het is voor zowel spelers/speelsters als ouders vaak een spannend moment: de bekendmaking van de nieuwe teamindelingen. Hieronder tref je de concept-indeling. De hoofdtrainers, coördinatoren, trainers en leiders hebben veel tijd, zorg en aandacht besteed aan deze concept teamindeling.

    We hopen het niet, maar het kan zijn dat de nieuwe indeling voor jou toch een teleurstelling is. We willen je dan vragen de nieuwe indeling wel een kans te geven.

    Vragen over de teamindeling kan je na de bekendmaking van de teams stellen aan jouw coördinator.

  • Waar reeds bekend zijn tevens de coach(es), teammanager(s) en trainer(s) ingevuld. Zoals u kunt zien is de begeleiding nog niet compleet bij alle teams. De club is hiervoor afhankelijk van vrijwilligers. Het is niet vanzelfsprekend dat de functies automatisch worden ingevuld. De club dat zijn wij immers allemaal, ook u. Heeft u interesse in het invullen van een van de vrijwilligersfuncties, dan zouden we daar heel blij mee zijn. In dat geval vragen wij u zich melden bij de leeftijdscoördinator. 

    Jeugdopleiding v.v. Bavel

  • JEUGD ONDER 19 - 13-7-20
  • Team:JO19-1
    Coach(es):Rein de Kort
    Roeland Verbeet
    Teammanager(s):Rein de Kort
    Roeland Verbeet
    Trainer(s):Edwin Swartouw
    Alex Verstraeten
    Luuk van den Berg
    VoornaamAchternaam
    Ivar Bal
    Joris Butz
    Daan van Dongen
    Floris Drinkenburg
    Julius van Hees
    Sem Hermans
    Jeroen Kiezenberg
    Jonathan Koomans
    Milo de Kort
    Guus van de Meerendonk
    Nick van der Sluijs
    Rutger Verbeet
    Bas Verburgt
    Jasper Verheijen
    Thijmen Wimmer
  • Team:JO19-2
    Coach(es):Peter Dekkers
    Teammanager(s):Christel Geerts
    Trainer(s):Pierre Fens
    VoornaamAchternaam
    Mathijs Bakker
    Giel Dekkers
    Quincy Dielemans
    Jesse van Eck
    Tim Fens
    Justus van Gobbel
    Menno de Heer
    Marijn de Jong
    Lars Kusse
    Daniël van Mook
    Sascha Petty
    Keben Ripmeester
    Thijs Smeekens
    Tom Smulders
    Teije van Vliet
    Xem de Waard
    Lucas Wortelboer
  • JEUGD ONDER 17 - 13-7-20
  • Team:JO17-1
    Coach(es):Daniël de Ceuster
    Teammanager(s):Robbert van de Laar
    Ramon van de Wijngaard
    Trainer(s):Daniël de Ceuster
    VoornaamAchternaam
    Elias Appel
    Ties van Bergen
    Teun Dilven
    Teun van Engelen
    Floris Groot
    Bart van de Laar
    Juste van de Merwe
    Javi Reesink
    Daan van Rooij
    Bob Verhoof
    Ziggy van der Voort
    Ingmar Werrij
    Gino van de Wijngaard
    Olivier Wimmer
  • Team:JO17-2
    Coach(es):Richard Sasse
    Teammanager(s):
    Trainer(s):Richard Sasse
    Erwin Wijgaarts
    VoornaamAchternaam
    Sjoerd Beijer
    Tom Bogaerts
    Thomas van Doorn
    Sjors Goedel
    Thom van den Heuvel
    Petr Jansen
    Binck de Jong
    Jonathan Lubaka
    Naouafal el Mokkadem
    Lars Sasse
    Rick van Schijndel
    Leroy van Vugt
    Thijmen Wijgaarts
    Tjitte Wijnings
  • Team: JO17-3
    Coach(es):Peter Baden
    Edwin Heeren
    Teammanager(s): Jeroen Theunis
    Jack Bastiaansen
    Trainer(s):Eric Frosters
    VoornaamAchternaam
    Ole Baden
    Andy Bastiaansen
    Mats Bedert
    Willem Berendschot
    Glenn Dekkers
    Daan Heeren
    Dylan Hendrickx
    Jasper van den Heuvel
    Flip Jansen
    Thijmen Jansen
    Sem van Liessum
    Mees van Maren
    Rens van Meenen
    Thijs Put
    Ruben Simon
  • Team:JO17-4
    Coach(es):Freek Marijnissen
    Thomas van Hooijdonk
    Teammanager(s):Christel Geerts
    Trainer(s):Freek Marijnissen
    Thomas van Hooijdonk
    VoornaamAchternaam
    Hidde Bouvy
    Robin Eversdijk
    Ard van Gils
    Jeroen de Heer
    Sem Hessels
    Frans Kimenai
    Finn Halle Linker
    Koen Martens
    Thijs Mol
    Sander Peeters
    Luuk Schalken
    Pepijn Smit
    Job Sulman
    Sem Veurman
    Tom van Vorstenbosch
    Luke van Wijk
  • JEUGD ONDER 15 - 1-6-20
  • Team:JO 15-1
    Coach(es):Liam Geerts
    Job Bedert
    Teammanager(s):Tobias Meyl
    Trainer(s):Liam Geerts
    Job Bedert
    VoornaamAchternaam
    Matthijs Bastiaansen
    Giel Carton
    Daan Cheizoo
    Harm Dilven
    Lars Goedel
    Pieter Heuvel van den (K)
    Julien Kooijman
    Tristan Langenbach
    Tim Laros
    Tijn Leersum van
    Bas Meijll
    Mees Rooij van
    Guus Vermeer
    Gunnar Werrij
    Jeroen Wijngaart van der
  • Team:JO 15-2
    Coach(es):Niels Drion
    Alexander Zandbergen
    Teammanager(s):Yvonne Franken
    Trainer(s):Niels Drion
    Alexander Zandbergen
    VoornaamAchternaam
    Boudewijn Broekhuizen (k)
    Tom Drion
    Pepijn Franken
    Sam Gestel van
    Huub Heuvel van den
    Djesley Hommes
    Sep Koks
    Joep Kusters
    Lucca Roelof Meijer Diaz
    Teun Moggre
    Sem Pieren
    Jordy Suijkerbuik
    Gijs Wiertz
    Krijn Zandbergen
  • Team:JO 15-3
    Coach(es):Cantor van Pelt
    Marcel van der Made
    Gilbert de Meulder
    Teammanager(s):idem
    Trainer(s):idem
    VoornaamAchternaam
    Bas Beijer
    Sietse Bruijn de
    Mees Marijn Edwards
    Quirijn Huis (K)
    Jens Langen van
    Geert Made van der
    Pepijn Meulder de
    Max Oetelaar van den
    Roy Oploo van
    Mees Opstal van
    Thijs Pelt van
    Jules Petty
    Loek Smeekens
    Thijs Van Gool
    Ties Wagenaar
  • JEUGD ONDER 14 - 17-6-20
  • Team:JO14-1
    Coach(es):Erwin Wijgaarts
    Teammanager(s):
    Trainer(s):Erwin Wijgaarts
    Joost van Beek
    VoornaamAchternaam
    Ruben Boeren
    Sem Claes
    Owen Gobbel van (k)
    Dirk Heuvel van den
    Jelle Jansen
    Aivan Kok
    Jurre Kooijman
    Jort Leeuw de
    Jelte Oud
    Luuk Put
    Mats Rooijen van
    Eddie Swarttouw
    Micah Tjon Sien Fat
  • Team:JO14-2
    Coach(es):Arjan van Schaik
    Jan Joris van Maren
    Teammanager(s):
    Trainer(s):Ad van Gils
    VoornaamAchternaam
    Floris Bol
    Jens Dongen van
    Martijn Geerts
    Tygo Gommeren
    Jop Hamming
    Ivo Langen
    Guus Loon van
    Bram Maren van
    Lonneke Mol
    Floris Schaik van
    Jaap Schalken
    Sjoerd Smeekens (K)
    Niels Snel
  • JEUGD ONDER 13 - 17-6-20
  • Team:JO13-1
    Coach(es):André de Hoogd
    Hein van Bergen
    Michael van Pruissen
    Teammanager(s):Maarten Hul
    Trainer(s):André de Hoogd
    Hein van Bergen
    VoornaamAchternaam
    Dex Arnold
    Luca Fortunati
    Boris Gregorowitsch
    Naud Heinen
    Mats Horde
    Max Hul
    Jip Kleinveld
    Michai Kok
    Jop de Lange
    Casper Pruissen
    Youri Schakel
    Noah Verhulst
    Bink Vermeer
    Julius Wimmer
    Stijn Wissink
  • Team:JO13-2
    Coach(es):Willem van Nunen
    Teammanager(s):Willem van Nunen
    Trainer(s):
    VoornaamAchternaam
    Linde Bastiaansen
    Stuart Dekkers
    Rein Dilven
    Flore Sophie Grosjean
    Douwe Kooijman
    Bram de Koster
    Ralph van Luijt
    Jasper de Meulder
    Daantje Mulders
    Joep van Nunen
    Joost Peschier
    Luuk Sulman
    Kaelan Thielen
    Daan Zandee
  • Team:JO13-3
    Coach(es):Pascal van Boxel
    Michel Ligtvoet
    Teammanager(s):Pascal van Boxel
    Michel Ligtvoet
    Trainer(s):Pascal van Boxel
    Michel Ligtvoet
    VoornaamAchternaam
    Josse van der Avoird
    Jim Beekers
    Cheyenne van Boxel
    Bart van Gool
    Cas van den Hoven
    Jimi van den Kieboom
    Jonas Klep
    Mathijs Kweens
    Storm van der Laan
    Bart Lammers
    Kristian Ligtvoet
    Sjors van Opstal
    Juliet Sebregts
    Wies Veldwijk
    Flip Wolters
  • JEUGD ONDER 12 - 13-7-20
  • Team:JO12-1
    Coach(es):Manuel de Ceuster
    Leon Diepstraten
    Teammanager(s):Harro Joustra
    Remy Mol
    Trainer(s):Manuel de Ceuster
    Leon Diepstraten
    VoornaamAchternaam
    Sander Bosman Jansen
    Milan de Ceuster
    Lucaz Diepstraten
    Max van Gogh
    Siebe Heinen
    Douwe (k) Jansen
    Stijn Joustra
    Loek Rafael Meijer Diaz
    Thijs Mol
    Ralph van Rooijen
    Luca ten Velde
  • Team:JO12-2
    Coach(es):Jan Willem Koster
    Jeroen van der Linden
    Teammanager(s):Tom Dooge
    Trainer(s):Jan Willem Koster
    Jeroen van der Linden
    Jan van Elsacker
    VoornaamAchternaam
    Quint Bos
    Rein (k) Dooge
    Cas van Elsacker
    Sami Frah
    Kenji Hommes
    Simon Kok
    Luke de Koster
    Youp Lassooij
    Finn van der Linden
    Roan Ros
    Sven van Schijndel
  • Team:JO12-3
    Coach(es):Rick Lambrechts
    Marcel Dubbeldam
    Teammanager(s):Sandra van Dijk
    Trainer(s):Rick Lambrechts
    Marcel Dubbeldam
    VoornaamAchternaam
    Yannick Dubbeldam
    Ties Hagen
    Mika Klep
    Ryan Hubers
    Brent Lambrechts
    Mart Lambrechts
    Tijmen de Leeuw
    Marijn (k) Martens
    Jesper Snel
    Jelte Vissers
    Mike Zinjel
  • Team:JO12-4
    Coach(es):Johan Edwards
    Anton van der Velden
    Teammanager(s):Diana Veroude
    Trainer(s):Johan Edwards
    Anton van der Velden
    VoornaamAchternaam
    Nathan van Alphen
    Frederique Edwards
    Bas Grauwmans
    Bas Huijbregts
    Zakaria Jamali
    Daan Koszczol
    Mathieu (k) van Nispen
    Freek Rodenburg
    Storm van der Velden
    Rick Veroude
    Roxie Heijmans
  • JEUGD ONDER 11 - 1-6-20
  • Team:JO11-1
    Coach(es):Thijs Pronk
    Jan Diepstraten
    Teammanager(s):Thijs Pronk
    Jan Diepstraten
    Trainer(s):Thijs Pronk
    Jan Diepstraten
    Bas Jansen
    VoornaamAchternaam
    Spike Arnold
    Dahn van Blitterswijk
    Roef de Brouwer
    Mattia Diepstraten
    Daan Fievet
    Stijn van Gogh
    Lucas van Luijt
    Ties Moggre
    Job Pronk
    Reinout Rozen
    Maxiem Wimmer
    Seb Wolters
  • Team:JO11-2
    Coach(es):
    Teammanager(s):
    Trainer(s):
    VoornaamAchternaam
    Teije van Beijsterveldt
    Lars Casteleijn
    Rick van Gool
    Valentijn Grosjean
    Koen de Kanter
    Fenne Leermakers
    Sjoerd Leijten
    Pablo Luis Meijer Diaz
    Tom Ouwens
    Tim Peschier
    Jelte Roels
    Max Tendijck
  • Team:JO11-3
    Coach(es):
    Teammanager(s):
    Trainer(s):
    VoornaamAchternaam
    Sepp Bressers
    Stan Buijse
    Pim Caldenhoven
    Sep van Ginneken
    Wout van Gorp
    Joris van den Heuvel
    Floris van den Heuvel
    Matt de Jong
    Luke Jonker
    Hidde Laurijssens
    Raidel Mokkadem
    Jonathan Wesselius
  • JEUGD ONDER 10 - 1-6-20
  • Team:JO10-1
    Coach(es):Richard Rovers
    Hein van Schijndel
    Teammanager(s):Hein van Schijndel
    Trainer(s):Richard Rovers
    Patrick Koks
    Maurice Kuipers
    VoornaamAchternaam
    Tuur Rovers
    Timvan Schijndel
    Sebas Kokx
    Thijs Kuiper
    Vince Meijer
    Julius Penning
    Stan Grauwmans
    Liam Nooren
  • Team:JO10-2
    Coach(es):Donny van der Weegen
    Frank Broeders
    Teammanager(s):Donny van der Weegen
    Trainer(s):Donny van der Weegen
    Frank Broeders
    VoornaamAchternaam
    Dean Sebregts
    Koen van der Weegen
    Finn Broeders
    Thijmen Böse
    Douwe van Elsacker
    Sophia de Oude
    Levi Penzel
    Daan Kooijman
    Fadi Loubida
  • Team:JO10-3
    Coach(es):Rik Reinieren
    Albert Hoogers
    Teammanager(s):Sandra de Roover
    Trainer(s):Sandra de Roover
    Rik Reinieren
    VoornaamAchternaam
    Thom Savanovic
    Stijn van Os
    Xem Hopmans
    Joris van den Hoven
    Kaylie Zinjel
    Xavi Reinieren
    Gijs Hoogers
    Tim Koszczol
    Boris Lolcama
    Sem Heuts
  • JEUGD ONDER 9 - 1-6-20
  • Team:JO9-1
    Coach(es):Oscar van der Weij
    David Sulman
    Teammanager(s):Oscar van der Weij
    Trainer(s):David Sulman
    VoornaamAchternaam
    Luuk van der Weij
    Julius van Kerkhof
    Boaz Sulman
    Niek Scheffers
    Bram Doggen
    Cas Helmich
    Jurre Laurijssens
  • Team:JO9-2
    Coach(es):Roel van den Bleek
    Marcel Heidstra
    Teammanager(s):Roel van den Bleek
    Trainer(s):
    VoornaamAchternaam
    Lennart Erpelinck
    Floris van Kesteren
    Finn van de Weijer
    Sebastian Ghitti
    Mees van der Meulen
    Jop van den Bleek
    Tjibbe Molenschot
    Job Heidstra
  • Team:JO9-3
    Coach(es):Edwin Mijnders
    Dennis Rigbers
    Teammanager(s):Edwin Mijnders
    Trainer(s):Jan Diepstraten
    VoornaamAchternaam
    Matthijs Mijnders
    Nicolo Diepstraten
    Raúl Cox
    Willem Lansdaal
    Sander Bosselaar
    Luuk Groen in 't Woud
    Weslie Franken
    Sem Rigbers
  • JEUGD ONDER 8 - 1-6-20
  • Team:JO8-1
    Coach(es):Hisai Regalado
    Teammanager(s):Brenda Schreuder
    Trainer(s):
    VoornaamAchternaam
    Lennox Meijer
    Nuno Regalado
    Mats Jansen
    Friso Kanters
    Fedde van der Linden
    Raaf Rovers
    Siem Dooge
    Thomas Slijkhuis
    Jens Koijen
  • Team:JO8-2
    Coach(es):Stijn Vermoet
    Ludwic Prinsen
    Jurgen Krijnen
    Teammanager(s):Stijn Vermoet
    Trainer(s):Ludwic Prinsen
    Jurgen Krijnen
    VoornaamAchternaam
    Finn Verkaart
    Floris Vermoet
    Bram Doyer
    Kick Krijnen
    Bram Loyens
    Taeke Ronkes
    Vince Prinsen
    Lucas van der Graaf
  • JEUGD ONDER 7 - 1-6-20
  • Team:JO7-1
    Coach(es):
    Teammanager(s):Siobhan Power
    Trainer(s):
    VoornaamAchternaam
    Jay Weijers
    Max van der Kaa
    Vick de Brouwer
    Lewy Lasatira
    Rens van den Bleek
    Mink Maurer
  • Meiden jeugd
  • Team:MO17-1
    Coach(es):Rens Bogers
    Teammanager(s):Steven Rijpert
    Trainer(s):Rens Bogers
    Steven Rijpert
    VoornaamAchternaam
    Hilde van der Avoird (k)
    July Zara Blijlevens
    Marcia Bouwmeester
    Donna van Dal
    Senna van Dam
    Rosalie Goossens
    Freeke Hengeveld
    Merel Hessels
    Minou van Hoof
    Bente Pieterse
    Kaylee Rijpert
    Serina Schoonen
    Isis Schouwe
    Jael Schouwe
    Floor van Someren Brand
  • Team:MO15-1
    Coach(es):Geurt van Blitterswijk
    Teammanager(s): Anna Sofia Boifava
    Trainer(s):Geurt van Blitterswijk
    VoornaamAchternaam
    Lenia van Blitterswijk
    Anne van Duin
    Elle Fransen
    Sofie de Gruijter
    Roos Huijbrechts
    Willemijn van Nispen
    Eline van Nassau
    Nienke Schelen
    Sanne Thomas
    Mylha Timmermans
    Amber van Unnik
    Jolie van Wijk
    Senna de With
  • Sommige nieuwe (trainings)leden zijn nog niet ingedeeld in een team. Hierover neemt de leeftijdscoördinator nog contact op met betreffende personen. 

     

    Onder voorbehoud van noodzakelijke wijzigingen en evt. typefouten.