• LID WORDEN?

  • Beste allemaal,

    Het is voor zowel spelers/speelsters als ouders vaak een spannend moment: de bekendmaking van de nieuwe teamindelingen. Hieronder tref je de concept-indeling. De hoofdtrainers, coördinatoren, trainers en leiders hebben veel tijd, zorg en aandacht besteed aan deze concept teamindeling.

    We hopen het niet, maar het kan zijn dat de nieuwe indeling voor jou toch een teleurstelling is. We willen je dan vragen de nieuwe indeling wel een kans te geven.

    Vragen over de teamindeling kan je na de bekendmaking van de teams stellen aan jouw coördinator.

    Waar reeds bekend zijn tevens de coach(es), teammanager(s) en trainer(s) ingevuld. We zijn nog op zoek naar een aantal vrijwilligers hiervoor. Mocht je interesse hebben in één van deze functies dan kan je dit ook melden bij jouw coördinator. 

    Jeugdopleiding v.v. Bavel

  • JEUGD ONDER 19

  • Team:JO19-1
    Coach(es):
    Teammanager(s):
    Trainer(s):
    VoornaamAchternaam
    JasperDoorn van
    JochemButz
    LarsRoelands
    JorgSteen van
    TijnLeermakers
    FlorisDrinkenburg
    JimWilde de
    TeunBedert
    SemmyWel van
    GuusMeerendonk van de
    NickSluijs van der
    ValentijnKoomans
    VincentBos
    ThomasDijk van
  • Team:JO19-2
    Coach(es):Jeroen Tap
    Harry Timmermans
    Teammanager(s):
    Trainer(s):
    VoornaamAchternaam
    XamDuuren van
    ChiemAalbers
    NielsGils van
    LarsJespers
    GijsMarijnissen
    Robin
    BasPeijlen van
    RickSmulders
    TobiasVeerkamp
    StijnWeterings
    RoderickWatering van de
    TimBrooymans
    BrentDaams
    JariLaan van der
    RickSchuurmans
  • Team:JO19-3
    Coach(es):
    Teammanager(s):
    Trainer(s):
    VoornaamAchternaam
    volgt later
  • JEUGD ONDER 17

  • Team:JO17-1
    Coach(es):Daniël de Ceuster
    Diederik Bal
    Teammanager(s):Diederik Bal
    Trainer(s):Daniël de Ceuster
    VoornaamAchternaam
    IvarBal
    JorisButz
    Daanvan Dongen
    TimFens
    SebasGroot
    Juliusvan Hees
    SemHermans
    JeroenKiezenberg
    JonathanKoomans
    Milode Kort
    JaviReesink
    RutgerVerbeet
    BasVerburgt
    JasperVerheijen
    ArneWerrij
    ThijmenWimmer
  • Team:JO17-2
    Coach(es):Ad Bakker
    Eric van Eck
    Erwin Smulders
    Werner de Heer
    Teammanager(s):Christel Geerts
    Trainer(s):Ad Bakker
    Eric van Eck
    Erwin Smulders
    Werner de Heer
    VoornaamAchternaam
    MathijsBakker
    GijsBelt
    GielDekkers
    QuincyDielemans
    Thomasvan Dooren
    Jessevan Eck
    Justusvan Gobbel
    Mennode Heer
    YannickJansen
    Marijnde Jong
    SaschaPetty
    ThijsSmeekens
    TomSmulders
    Teijevan Vliet
    Xemde Waard
    LucasWortelboer
  • Team:JO17-3
    Coach(es):
    Teammanager(s):
    Trainer(s):
    VoornaamAchternaam
    LucasAlbers
    EliasAppel
    SjoerdBeijer
    TomBogaerts
    TeunDilven
    FlorisGroot
    Bartvan de Laar
    Justevan de Merwe
    Daanvan Rooij
    LarsSasse
    BobVerhoof
    Ziggyvan der Voort
    IngmarWerrij
    ThijmenWijgaarts
    Ginovan de Wijngaard
    Jensde Wilde
  • Team:JO17-4
    Coach(es):
    Teammanager(s):
    Trainer(s):
    VoornaamAchternaam
    DilanoBeerens
    Guusvan Bergen
    IsaBuijnsters
    Florisvan Dijk
    SjorsGoedel
    Thomvan den Heuvel
    FinnJacobs
    PetrJansen
    Binckde Jong
    Meesvan Loon
    Naouafalel Mokkadem
    Daniëlvan Mook
    GijsMulders
    StijnPeters
    Rickvan Schijndel
    Leroyvan Vugt
    Tjitte Wijnings
    Robinde With
  • JEUGD ONDER 15

  • Team:JO 15-1
    Coach(es):Erwin Wijgaarts
    Joost van Beek
    Teammanager(s):
    Trainer(s):Erwin Wijgaarts
    Joost van Beek
    VoornaamAchternaam
    AndyBastiaansen
    MatsBedert
    WillemBerendschot
    TiesBergen van
    GlennDekkers
    Teun Engelen van
    DylanHendrickx
    JasperHeuvel van den
    FlipJansen
    ThijmenJansen
    SemLiessum van
    MeesMaren van
    RensMeenen van
    RubenSimon
    OlivierWimmer
  • Team:JO 15-2
    Coach(es):
    Teammanager(s):
    Trainer(s):
    VoornaamAchternaam
    OleBaden
    Robin Eversdijk
    ArdGils van
    JeroenHeer de
    DaanHeeren
    FransKimenai
    Fin Haile Linker
    KoenMartens
    ThijsMol
    SanderPeeters
    ThijsPut
    LuukSchalken
    PepijnSmit
    JobSulman
    TomVorstenbosch van
    LukeWijk van
  • JEUGD ONDER 14

  • Team:JO14-1
    Coach(es):Liam Geerts
    Job Bedert
    Teammanager(s):Tobias Meijll
    Trainer(s):Liam Geerts
    Job Bedert
    VoornaamAchternaam
    Matthijs Bastiaansen
    Giel Carton
    DaanCheizoo
    Harm Dilven
    Lars Goedel
    Pieter Heuvel van den (k)
    JulienKooijman
    Tristan Langenbach
    TimLaros
    BasMeijll
    MeesRooij van
    GuusVermeer
    GunnarWerrij
  • Team:JO14-2
    Coach(es):Alexander Zandbergen
    Niels Drion
    Henry van den Heuvel
    Teammanager(s):Alexander Zandbergen
    Niels Drion
    Henry van den Heuvel
    Trainer(s):Alexander Zandbergen
    Niels Drion
    Henry van den Heuvel
    VoornaamAchternaam
    HiddeBouvy
    BoudewijnBroekhuizen (k)
    Tom Drion
    Pepijn Franken
    Sam Gestel van
    Huub Heuvel van den
    Djesley Hommes
    Sep Koks
    Lucca RoelofMeijer Diaz
    TeunMoggre
    Sem Pieren
    Sem Veurman
    KrijnZandbergen
  • Team:JO14-3
    Coach(es):Cantor van Pelt
    Gilbert de Meulder
    Marcel van der Made
    Teammanager(s):Cantor van Pelt
    Gilbert de Meulder
    Marcel van der Made
    Trainer(s):Cantor van Pelt
    Gilbert de Meulder
    Marcel van der Made
    VoornaamAchternaam
    Hilde Avoid van der (k)
    BasBeijer
    Mees MarijnEdwards
    Sem Hessels
    JensLangen van
    GeertMade van der
    Pepijn Meulder de
    Max Oetelaar van den
    RoyOploo van
    Mees MarijnOpstal van
    ThijsPelt van
    JulesPetty
    LoekSmeekens
    ThijsVan Gool
    Ties Wagenaar
  • JEUGD ONDER 13

  • Team:JO13-1
    Coach(es):Edwin Swarttouw
    Teammanager(s):
    Trainer(s):Edwin Swarttouw
    VoornaamAchternaam
    SemClaes
    Owen Gobbel van (k)
    DaanGogh van
    DirkHeuvel van den
    Jelle Jansen
    AivanKok
    BinkLangendoen
    TijnLeersum van
    PellePolfliet
    LuukPut
    Kevin Schakel
    Eddie Swarttouw
    JeroenWijngaart van der
  • Team:JO13-2
    Coach(es):
    Teammanager(s):
    Trainer(s):
    VoornaamAchternaam
    Floris Bol
    Jens Dongen van
    MartijnGeerts
    Jurre Kooijman
    JortLeeuw de
    GuusLoon van
    JelteOud
    YoupReijken van de (K)
    Mats Rooijen van
    JaapSchalken
    Niels Snel
    MicahTjon-Sien Fat
  • Team:JO13-3
    Coach(es):
    Teammanager(s):
    Trainer(s):
    VoornaamAchternaam
    Ruben Boeren
    SiemBoxel van
    Sietse Bruijn de
    Jop Hamming
    QuirijnHuis (K)
    JoepKusters
    IvoLangen
    BramMaren van
    JasperMeulder de
    Floris Schaik van
    Sjoerd Smeekens
    Kaelan Thielen
    Gijs Wiertz
  • JEUGD ONDER 12

  • Team:JO12-1
    Coach(es):Andre de Hoogd
    Teammanager(s):
    Trainer(s):Andre de Hoogd
    VoornaamAchternaam
    LucaFortunati
    BorisGregorowitsch
    NaudHeinen
    Max Hul
    MicahKok
    Jop de Lange
    YouriSchakel
    NoahVerhulst
    BinkVermeer
    StijnWissink
  • Team:JO12-2
    Coach(es):
    Teammanager(s):
    Trainer(s):
    VoornaamAchternaam
    Mats Horde
    CasHoven van den
    JimiKieboom van den
    JipKleineveld (k)
    JonasKlep
    StormLaan van der
    Bart Lammers
    SjorsOpstal van
    CasperPruissen van
    Julius Wimmer
  • Team:JO12-3
    Coach(es):
    Teammanager(s):
    Trainer(s):
    VoornaamAchternaam
    Rein Dilven (k)
    LarsDun van
    Douwe Kooijman
    BramKoster de
    LarsLangen van
    RalphLuijt van
    JoepNunen van (k)
    JoostPeschier
    LuukSulman
    DaanZandee
  • Team:JO12-4
    Coach(es):Michel Ligtvoet
    Pascal van Boxel
    Teammanager(s):Michel Ligtvoet
    Pascal van Boxel
    Trainer(s):Michel Ligtvoet
    Pascal van Boxel
    VoornaamAchternaam
    JosseAvoird van der
    JimBeekers
    CheyenneBoxel van
    BartGool van (k)
    MathijsKweens
    KristianLigtvoet
    JulietSebregts
    DaanS'Gravendijk
    WiesVeldwijk
    Flip Wolters
  • JEUGD ONDER 11

  • Team:JO11-1 - 1e klasse
    Coach(es):Manuel de Ceuster
    Leon Diepstraten
    Teammanager(s):Harro Joustra
    Remy Mol
    Trainer(s):Manuel de Ceuster
    Leon Diepstraten
    VoornaamAchternaam
    SanderBosman Jansen
    MilanCeuster de
    LucazDiepstraten
    MaxGogh van
    SiebeHeinen
    StijnJoustra
    Loek RafaelMeijer Diaz
    ThijsMol
    RalphRooijen van
    LucaVelde ten
  • Team:JO11-2 - 2e klasse
    Coach(es):Jan-Willem Koster
    Jan van Elsacker
    Jeroen van der Linden
    Teammanager(s):Tom Dooge
    Trainer(s):Jan van Elsacker
    Bram Hommes
    Jeroen van der Linden
    Jan Willem Koster
    VoornaamAchternaam
    ReinDooge
    CasElsacker van
    KenjiHommes
    SimonKok
    LukeKoster de
    YoupLassooij
    FinnLinden van der
    RoanRos
    SvenSchijndel van
  • Team:JO11-3 - 3e klasse
    Coach(es):Rick Lambrechts
    Marcel Dubbeldam
    Martijn Vissers
    Teammanager(s):Sandra van Dijk
    Trainer(s):Rick Lambrechts
    Marcel Dubbeldam
    Stefan Hubers
    VoornaamAchternaam
    YannickDubbeldam
    TiesHagen
    RyanHubers
    MikaKlep
    MartLambrechts
    BrentLambrechts
    TijmenLeeuw de
    MarijnMartens
    JesperSnel
    JelteVissers
  • Team:JO11-4 - 4e klasse
    Coach(es):Johan Edwards
    Anton van der Velden
    Teammanager(s):Diana Veroude
    Trainer(s):Johan Edwards
    Anton van der Velden
    VoornaamAchternaam
    FrederiqueEdwards
    BasGrauwmans
    ZakariaJamali
    DaanKoszczol
    MathieuNispen van
    OmerTuredi
    StormVelden van der
    RickVeroude
    MikeZinjel
  • JEUGD ONDER 10

  • Team:JO10-1
    Coach(es):Thijs Pronk
    Teammanager(s):Thijs Pronk
    Trainer(s):Bas Jansen
    Casper van Nassau
    Thijs Pronk
    VoornaamAchternaam
    SpikeArnold
    MattiaDiepstraten
    DaanFievet
    Lucasvan Luijt
    TiesMoggre
    Jonasvan Nassau
    JobPronk
    MaxiemWimmer
  • Team:JO10-2
    Coach(es):Geurt van Blitterswijk
    Mark Leermakers
    Teammanager(s):Geurt van Blitterswijk
    Trainer(s):Geurt van Blitterswijk
    Mark Leermakers
    VoornaamAchternaam
    Dahnvan Blitterswijk
    Roefde Brouwer
    Stijnvan Gogh
    FenneLeermakers
    SjoerdLeijten
    PabloMeijer Diaz
    Raidel Mokkadem
    ReinoutRozen
  • Team:JO10-3
    Coach(es):Frenk de Kanter
    Dennis Wolters
    Teammanager(s):Suzanne Gommers
    Trainer(s):Dennis Wolters
    VoornaamAchternaam
    LarsCasteleijn
    Rickvan Gool
    ValentijnGrosjean
    Koende Kanter
    TomOuwens
    MaxTendijck
    SebWolters
  • Team:JO10-4
    Coach(es):Eric van den Heuvel
    Freek van den Heuvel
    Teammanager(s):Eric van den Heuvel
    Freek van den Heuvel
    Trainer(s):Mathijs Claassen
    Paul van Gorp
    VoornaamAchternaam
    Teijevan Beijsterveld
    RobertClaassen
    Woutvan Gorp
    Florisvan den Heuvel
    Jorisvan den Heuvel
    HiddeLaurijssens
    TimPesschier
  • JEUGD ONDER 9

  • Team:JO9-1
    Coach(es):Richard Rovers
    Hein van Schijndel
    Teammanager(s):Richard Rovers
    Hein van Schijndel
    Trainer(s):Patrick Kokx
    Maurice Kuiper
    Rens Meijer
    VoornaamAchternaam
    StanGrauwmans
    SebasKokx
    ThijsKuiper
    VinceMeijer
    JuliusPenning
    TuurRovers
    Timvan Schijndel
  • Team:JO9-2
    Coach(es):Frank Broeders
    Roger Kooijman
    Ger Nooren
    Teammanager(s):Frank Broeders
    Roger Kooijman
    Ger Nooren
    Trainer(s):Donny van der Weegen
    VoornaamAchternaam
    FinnBroeders
    Douwevan Elsacker
    DaanKooijman
    LiamNooren
    Sophiade Oude
    LeviPenzel
    DeanSebregts
    Koenvan der Weegen
  • Team:JO9-3
    Coach(es):
    Teammanager(s):
    Trainer(s):Sandra de Roover
    VoornaamAchternaam
    GijsHoogers
    XemHopmans
    Jorisvan den Hoven
    SvenNellissen
    Stijnvan Os
    XaviReinieren
    ThomSavanovic
    KaylieZinjel
  • JEUGD ONDER 8

  • Team:JO8-1
    Coach(es):Oscar van der Weij
    Teammanager(s):Oscar van der Weij
    Trainer(s):Oscar van der Weij
    VoornaamAchternaam
    BramDoggen
    CasHelmich
    Juliusvan Kerkhof
    NiekScheffers
    BoazSulman
    Luukvan der Weij
  • Team:JO8-2
    Coach(es):Sander van Kesteren
    Edwin Mijnders
    Teammanager(s):Sander van Kesteren
    Edwin Mijnders
    Trainer(s):
    VoornaamAchternaam
    RaoulCox
    NicoloDiepstraten
    LennartErpelinck
    SebastianGhitti
    Florisvan Kesteren
    JurreLaurijssens
    MatthijsMijnders
    Finnvan de Weijer
  • Team:JO8-3
    Coach(es):Marcel Heidstra
    Teammanager(s):Roel van den Bleek
    Trainer(s):
    VoornaamAchternaam
    Jopvan den Bleek
    SanderBosselaar
    LuukGroen in 't Woud
    JobHeidstra
    Meesvan der Meulen
    TjibbeMolenschot
  • JEUGD ONDER 7

  • Team:JO7-1
    Coach(es):Hisai Regalado
    Stijn Vermoet
    Teammanager(s):Brenda Schreuder
    Trainer(s):
    VoornaamAchternaam
    BramDoyer
    MatsJansen
    LennoxMeijer
    NunoRegalado
    FinnVerkaart
    FlorisVermoet
  • Team:JO7-2
    Coach(es):
    Teammanager(s):
    Trainer(s):
    VoornaamAchternaam
    SiemDooge
    FrisoKanters
    DouweLaurijssens
    Feddevan der Linden
    RaafRovers
    Givanovan der Waal
  • Team:JO7-3
    Coach(es):
    Teammanager(s):
    Trainer(s):
    VoornaamAchternaam
    Vickde Brouwer
    Maxvan der Kaa
    LewyLasatira
    MinkMaurer
    JayWeijers
  • MEIDENVOETBAL

  • Team:MO13-1
    Coach(es):
    Teammanager(s):Anna Boifava
    Trainer(s):
    VoornaamAchternaam
    Leniavan Blitterswijk
    ElleFransen
    RosalieGoossens
    Sofiede Gruijter
    RoxieHeijmans
    JosefineHuis
    JasmijnKastelijns
    Willemijnvan Nispen
    JuliaPronk
    AnnabelleRozen
    NienkeSchelen
    Jolievan Wijk
    Sennade With
  • Sommige nieuwe (trainings)leden zijn nog niet ingedeeld in een team. Hierover neemt de leeftijdscoördinator nog contact op met betreffende personen. 

     

    Onder voorbehoud van noodzakelijke wijzigingen en evt. typefouten.