• LID WORDEN?

  WEBSHOP

 • Schrijf je in voor het NAC Soccer Camp bij v.v. Bavel!

  20 mei 2020
  |
  • 0
 • Heb jij voetballen de laatste tijd ook zo gemist? Ben je gek van NAC? Goed nieuws! In de zomervakantie, woensdag 19, donderdag 20 en vrijdag 21 augustus 2020, is er weer een uniek NAC Breda Soccer Camp bij v.v. Bavel.  

  Voor jongens en meisjes in de leeftijdscategorie 6 t/m 15 jaar wordt er, geheel conform de richtlijnen van het RIVM en de regering, een driedaags Voetbalkamp georganiseerd. Hierdoor zijn er maximaal 56 plaatsen per editie beschikbaar voor de jonge voetballiefhebbers. Ga snel naar www.nac.nl/soccercamps voor meer informatie.

  Inhoud NAC Breda Soccer Camp
  Tijdens het NAC Breda Soccer Camp staat voetbal 3 dagen (tussen 9.00 uur - 15.00 uur) centraal. Op het veld worden verschillende en nieuwe spel,- techniek,- en partijvormen gedaan en staat het plezier van de deelnemers voorop.

  Wat kan jij als deelnemer verwachten?

  - Je eigen NAC Breda Soccer Camps tenue  (shirt, broek, sokken)

  - Nieuw: Skill Games uit FIFA 20

  - Gezonde tussendoortjes en drinken

  - Begeleiding van gekwalificeerde (NAC) jeugdtrainers

  - NAC Breda Soccer Camps medaille

  - Kans op leuke voetbalprijzen

  Meer informatie of aanmelden?

  Kijk snel op www.nac.nl/soccercamps