• LID WORDEN?

  • Programma | jeugd t/m JO13

    DatumThuisteamUitteamAanvangstijdStatusScheidsrechtersVeldDetails
    za 24-nov.Bavel JO13-1Jong Brabant JO13-114:45Te spelenC
    za 24-nov.Bavel JO13-2JEKA JO13-612:45Te spelenveld B
    za 24-nov.Unitas'30 JO13-8Bavel JO13-308:30Te spelenK. (Kayleigh) Klok (Scheidsrechter)veld 3
    za 24-nov.Best Vooruit JO12-1Bavel JO12-110:00Te spelenveld 2
    za 24-nov.Bavel JO12-2VOAB JO12-110:00Te spelenAfgeschermd (Scheidsrechter)C
    za 24-nov.PCP JO12-1Bavel JO12-312:00Te spelenveld 1
    za 24-nov.Bavel JO12-4Chaam JO12-108:45Te spelenC
    za 24-nov.Bavel JO11-1Rijen JO11-110:00Te spelenJ. (Justus) van Gobbel (Scheidsrechter)C
    za 24-nov.Gloria UC JO11-3Bavel JO11-209:30Te spelenV. (Veerle) Jansens (Scheidsrechter)veld 2
    za 24-nov.Groen Wit JO11-2Bavel JO11-310:00Te spelenAfgeschermd (Scheidsrechter)veld 2
    za 24-nov.Bavel JO11-4Madese Boys JO11-408:45Te spelenC
    za 24-nov.Bavel JO10-1RCD JO10-111:15Te spelenL. (Lars) Goedèl (Spelbegeleider)veld B
    za 24-nov.Bavel JO10-2Oosterhout JO10-111:00Te spelenveld E
    za 24-nov.Gilze JO10-1Bavel JO10-308:30Te spelenveld 1
    za 24-nov.JEKA JO10-9Bavel JO10-409:30Te spelenveld 2
    za 24-nov.Bavel JO10-5Sarto JO10-508:45Te spelenM. (Mees) van Loon (Spelbegeleider)veld B
    za 24-nov.UVV'40 JO9-1Bavel JO9-109:00Te spelenveld 1
    za 24-nov.Bavel JO9-2SC 't Zand JO9-310:00Te spelenB. (Bas) Meijll (Spelbegeleider)veld B
    za 24-nov.DIA JO9-4Bavel JO9-309:00Te spelenveld 4
    za 24-nov.Bavel JO9-4Unitas'30 JO9-508:45Te spelenveld B
    za 24-nov.MOC'17 JO8-1Bavel JO8-108:30Te spelen3
    za 24-nov.Bavel JO8-2Jong Brabant JO8-3G11:15Te spelenveld E
    za 24-nov.Bavel JO8-3SV Reeshof JO8-211:15Te spelenveld B
    za 24-nov.UVV'40 JO7-1Bavel JO7-109:00Te spelenveld 1
    za 24-nov.Bavel JO7-2Rijen JO7-110:00Te spelenveld B
    za 24-nov.Baronie JO7-7Bavel JO7-309:00Te spelenveld 5
    za 24-nov.Gloria UC JO7-3Bavel JO7-411:00Te spelenveld 1
    za 24-nov.Bavel MO13-1DIA MO13-210:00Te spelenE. (Eefje) van Engelen (Scheidsrechter)veld B
  • Programma | jeugd vanaf JO14

    DatumThuisteamUitteamAanvangstijdStatusScheidsrechterVeldDetails
    za 24-nov.Bavel JO19-1DIA JO19-114:45Te spelenK.J. (Keith) DyneA
    za 24-nov.Bavel JO19-2SV Reeshof JO19-312:15Te spelenA. (Ad) van GilsA
    za 24-nov.JEKA JO19-7Bavel JO19-315:00Te spelenveld 7
    za 24-nov.Bavel JO19-4Irene'58 JO19-114:15Te spelenveld E
    za 24-nov.Bavel JO17-1MZC'11 JO17-112:45Te spelenC.F.M. (Carlo) van den ElshoutC
    za 24-nov.Chaam JO17-1Bavel JO17-214:30Te spelenSportpark Groot Heivelt veld 2
    za 24-nov.Riel JO17-1Bavel JO17-314:30Te spelenveld 2
    za 24-nov.Bavel JO15-2Baronie JO15-610:15Te spelenA
    za 24-nov.Dongen JO15-4Bavel JO15-312:00Te spelenJ. (Jervin) Mouwenveld C
    za 24-nov.FC Engelen JO14-1Bavel JO14-111:30Te spelenV1
    za 24-nov.Bavel JO14-2Roosendaal JO14-212:30Te spelenAfgeschermdveld E
    za 24-nov.SC 't Zand MO17-2Bavel MO17-114:30Te spelenT. (Tim) van Rooijenveld 5
    za 24-nov.Bavel MO15-1Sprundel MO15-111:15Te spelenR. (Raymond) WortelboerC
  • Programma senioren

    DatumThuisteamUitteamAanvangstijdStatusScheidsrechterVeldDetails
    za 24-nov.Bavel 2SSC'55 214:15Te spelenH. (Hakki) Turediveld B
    za 24-nov.Zwaluwe 3Bavel 314:30Te spelenveld 2
    za 24-nov.Boeimeer 4Bavel 413:15Te spelenAfgeschermdB
    zo 25-nov.RWB 1Bavel 114:30Te spelenW.L. (Brian) van GeffenVeld 1
    zo 25-nov.FC Tilburg 3Bavel 213:00Te spelenveld 4
    zo 25-nov.Dongen 4Bavel 312:00Te spelenM. (Matthijs) van Damveld B
    zo 25-nov.Bavel 4SV Reeshof 412:00Te spelenAfgeschermdveld B
    zo 25-nov.Zundert 4Bavel 510:00Te spelenveld 2
    zo 25-nov.Rijen 6Bavel 612:00Te spelenA.A. (Toon) van Mierlo veld 2
    zo 25-nov.Molenschot 3Bavel 711:00Te spelen veld 1
    zo 25-nov.Viola 5Bavel 810:30Te spelenAfgeschermd veld 2
    zo 25-nov.Bavel VR1Nooit Gedacht VR114:30Te spelenN. (Nico) Opstraatveld A
    zo 25-nov.Bavel VR2Bekkerveld VR112:00Te spelenA.P.P.M. (Arno) Mathonveld A
    zo 25-nov.Bavel VR3Virtus VR110:00Te spelenAfgeschermdC
    zo 25-nov.Bavel VR4WDS'19 VR110:00Te spelenH. (Hakki) TurediE
  • ALVAST NIEUWSGIERIG NAAR DE WEDSTRIJDPLANNING VAN VOLGENDE WEEK? KIJK OP DE BETREFFENDE TEAMPAGINA. 

    bekijk je de site via je telefoon of ipad en wordt het programma niet in zijn geheel getoond dan kan je heel makkelijk van rechts naar links scrollen om de extra kolommen te kunnen zien.

  • Thuiswedstrijden komend weekend

    WedstrijddatumThuisteamUitteamAanvangstijdStatusScheidsrechtersDetails
    za 24-nov.Bavel JO10-5Sarto JO10-508:45Te spelenM. (Mees) van Loon (Spelbegeleider)
    za 24-nov.Bavel JO9-4Unitas'30 JO9-508:45Te spelen
    za 24-nov.Bavel JO12-4Chaam JO12-108:45Te spelen
    za 24-nov.Bavel JO11-4Madese Boys JO11-408:45Te spelen
    za 24-nov.Bavel JO9-2SC 't Zand JO9-310:00Te spelenB. (Bas) Meijll (Spelbegeleider)
    za 24-nov.Bavel JO11-1Rijen JO11-110:00Te spelenJ. (Justus) van Gobbel (Scheidsrechter)
    za 24-nov.Bavel JO12-2VOAB JO12-110:00Te spelenAfgeschermd (Scheidsrechter)
    za 24-nov.Bavel MO13-1DIA MO13-210:00Te spelenE. (Eefje) van Engelen (Scheidsrechter)
    za 24-nov.Bavel JO7-2Rijen JO7-110:00Te spelen
    za 24-nov.Bavel JO15-2Baronie JO15-610:15Te spelen
    za 24-nov.Bavel JO10-2Oosterhout JO10-111:00Te spelen
    za 24-nov.Bavel MO15-1Sprundel MO15-111:15Te spelenR. (Raymond) Wortelboer (Scheidsrechter)
    za 24-nov.Bavel JO8-3SV Reeshof JO8-211:15Te spelen
    za 24-nov.Bavel JO10-1RCD JO10-111:15Te spelenL. (Lars) Goedèl (Spelbegeleider)
    za 24-nov.Bavel JO8-2Jong Brabant JO8-3G11:15Te spelen
    za 24-nov.Bavel JO19-2SV Reeshof JO19-312:15Te spelenA. (Ad) van Gils (Scheidsrechter)
    za 24-nov.Bavel JO14-2Roosendaal JO14-212:30Te spelenAfgeschermd (Scheidsrechter)
    za 24-nov.Bavel JO13-2JEKA JO13-612:45Te spelen
    za 24-nov.Bavel JO17-1MZC'11 JO17-112:45Te spelenC.F.M. (Carlo) van den Elshout (Scheidsrechter), Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter)
    za 24-nov.Bavel 2SSC'55 214:15Te spelenAfgeschermd (Assistent-scheidsrechter), Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter), H. (Hakki) Turedi (Scheidsrechter)
    za 24-nov.Bavel JO19-4Irene'58 JO19-114:15Te spelen
    za 24-nov.Bavel JO13-1Jong Brabant JO13-114:45Te spelen
    za 24-nov.Bavel JO19-1DIA JO19-114:45Te spelenK.J. (Keith) Dyne (Scheidsrechter), Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter)
    zo 25-nov.Bavel VR3Virtus VR110:00Te spelenAfgeschermd (Scheidsrechter)
    zo 25-nov.Bavel VR4WDS'19 VR110:00Te spelenA.J.M. (Alexander) Lambers (Assistent-scheidsrechter), H. (Hakki) Turedi (Scheidsrechter)
    zo 25-nov.Bavel VR2Bekkerveld VR112:00Te spelenA.P.P.M. (Arno) Mathon (Scheidsrechter), W. (Wiel) Brandsma (Assistent-scheidsrechter)
    zo 25-nov.Bavel 4SV Reeshof 412:00Te spelenAfgeschermd (Scheidsrechter)
    zo 25-nov.Bavel VR1Nooit Gedacht VR114:30Te spelenN. (Nico) Opstraat (Scheidsrechter), W.M.J. (Wilco) Cremers (Assistent-scheidsrechter), Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter)