• Osman Erbas ook volgend seizoen hoofdtrainer van v.v. Bavel

  7 dec 2018
  |
  • 0
 • v.v. Bavel en hoofdtrainer Osman Erbas zijn tot overeenstemming gekomen om het huidige contract van Erbas te verlengen met één jaar.

  In een reactie laat de oefenmeester weten hier erg blij mee te zijn. "De afgelopen paar weken hebben we benut om het seizoen tot nu toe te evalueren. Uit de gesprekken is gebleken dat er breed draagvlak is vanuit v.v. Bavel en vanuit mij. Daaropvolgend hebben we besloten om mijn contract te verlengen. Ik ben zeer blij dat ik ook volgend seizoen voor deze talentvolle groep mag staan.’’

  Erbas is momenteel bezig aan zijn eerste seizoen bij v.v Bavel. Zijn elftal bezet momenteel de derde plaats in de zondag derde klasse B. Aanstaande zondag neemt de dorpsclub het op tegen concurrent Gilze.