• LID WORDEN?

  WEBSHOP

 • NAC Breda Soccer Camp en Keeperskamp bij v.v. Bavel!

  20 mei 2019
  |
  • 0
 • In de zomervakantie wordt er door NAC Breda een Soccer Camp en Keeperskamp georganiseerd bij v.v. Bavel op woensdag 14, donderdag 15 en vrijdag 16 augustus 2019. Alle kinderen in de leeftijdscategorie 6 t/m 15 jaar zijn van harte welkom.

  Bij deelname wordt er dagelijks van 9:00 tot 15:00 uur een afwisselend programma afgewerkt, waarbij plezier en voetbalbeleving centraal staan. Daarnaast ontmoet jij als deelnemer eerste elftalspelers van NAC Breda!

  Tijdens het NAC Breda Soccer Camp worden deelnemers op een enthousiaste en actieve manier getraind door gekwalificeerde trainers. Gedurende het veldprogramma worden uitdagende techniektrainingen zoals schijn-, en passeerbewegingen en partij-, en afwerkvormen gecombineerd met voetbalplezier. Hierbij kunnen de nieuwste Skill Games uit het computerspel FIFA 19 op het veld natuurlijk niet ontbreken.  

  De keepers krijgen specifieke keeperstraining van gediplomeerde keeperstrainers.

  NAC Breda Soccer Camp en Keeperskamp | v.v. Bavel

  14, 15 en 16 augustus 2019 van 9:00 tot 15:00 uur

   

  Bij deelname aan het NAC Breda Soccer Camp ontvang je?

  -       Je eigen NAC Breda Soccer Camps- of keepers tenue
  -       Techniekvormen, animatie, partijspelen en Skill Games
  -       Dagelijks een lunch, tussendoortjes en drinken
  -       Bezoek van 2 eerste elftal spelers van NAC Breda
  -       Een NAC Breda Soccer Camps certificaat

   

  Meer informatie?

  Het gaat een gaaf Soccer Camp én Keeperskamp worden. Wil je meer informatie of alvast zeker zijn van je plek? Schrijf je snel in op: www.nac.nl/soccercamps