• LID WORDEN?

  WEBSHOP

 • NAC Breda Soccer Camp en Keeperskamp bij v.v. Bavel!

  25 jun 2019
  |
  • 0
 • In de zomervakantie brengt NAC Breda drie dagen lang een bezoek aan v.v. Bavel met een NAC Breda Soccer Camp én Keeperskamp voor jongens en meisjes in de leeftijdscategorie 6 t/m 15 jaar. Ben jij een echte voetballiefhebber en wil je een geweldige voetbalzomer beleven? Schrijf je dan in voor één van de activiteiten via www.nac.nl/soccercamps!  

  Wanneer?
  Het NAC Breda Soccer Camp én Keeperskamp bij v.v. Bavel vindt plaats van woensdag 14 tot en met vrijdag 16 augustus. Elke dag duurt van 9:00 uur tot 15:00 uur en bestaat uit superleuke trainingen en andere voetbalactiviteiten.

   

  Wat kun je van het NAC Breda Soccer Camp of Keeperskamp verwachten?

  -       Elke dag voetballen in je eigen NAC Breda Soccer Camps of Keeperskampen tenue (dat je na afloop mag houden)!

  -       De nieuwste NAC Breda Skill Games en spannende mini-toernooitjes

  -       Professionele begeleiding van enthousiaste gediplomeerde trainers

  -       Iedere dag een lunch, gezonde tussendoortjes en drinken

  -       Een Meet & Greet met spelers van het eerste elftal van NAC Breda

  -       Kans om gescout te worden voor de NAC jeugdopleiding

  -       Een kinderpersconferentie en nieuwe animatie-activiteiten

   

  Zien we jou in de zomervakantie op de velden van v.v. Bavel? Meld je dan aan via www.nac.nl/soccercamps!