• LID WORDEN?

 • Leeuwinnen Voetbalfestival bij v.v. Bavel op zaterdag 29 juni

  3 mei 2019
  |
  • 0
 • De Jacht van onze OranjeLeeuwinnen gaat door, nu op het WK in Frankrijk. En daar zijn wij trots op. Daarom organiseert de KNVB, samen met v.v. Bavel, een Leeuwinnen Voetbalfestival in alle regio’s in Nederland en ook in Bavel! Voor ieder meisje dé kans om samen met de andere meiden te voetballen en plezier te maken! En naast al het voetbalplezier leer je ook nog eens samenwerken en vette Leeuwinnen-trucs. Het Leeuwinnen Voetbalfestival is voor alle meiden van 10 tot en met 15 jaar, lid of geen lid van v.v. Bavel.

  Een gave dag vol voetbalplezier die je nooit zult vergeten. Zo kun je met je vriendinnen deelnemen aan allerlei gave voetbalspellen, waarin iedere deelnemer zich een echte OranjeLeeuwin zal voelen. 

   
  Programma
  Op zaterdag 29 juni vindt het Leeuwinnen Voetbalfestival bij ons plaats. De activiteit start om 10.30 en zal omstreeks 14.00 uur eindigen. 
   
  Meer informatie en inschrijven via deze link https://www.knvb.nl/doe-mee/volg-je-voeten/leeuwinnen-voetbalfestival
  Extra informatie

    • Er is plaats voor maximaal 100 meiden 
    • Neem sportkleding en sport- of voetbalschoenen mee.
    • Deelname is gratis

  AANMELDEN