• LID WORDEN?

  WEBSHOP

 • Inschrijving NAC Soccer Camp bij v.v. Bavel geopend!

  3 mrt 2020
  |
  • 0
 • Deze zomer wordt voor de jeugd uit Breda en omgeving weer een gaaf NAC Breda Soccer Camp bij v.v. Bavel georganiseerd. Je voetbaldroom beleven tijdens de zomervakantie? Op 19, 20 en 21 augustus 2020, dagelijks van 9.00 uur – 15.00 uur is v.v. Bavel het kloppende voetbalhart van de regio, waar voetbalbeleving en spelplezier de boventoon voeren. Drie dagen lang zorgt het NAC Breda Soccer Camp voor stralende gezichten tijdens de zomervakantie en een ultiem vakantiegevoel bij jongens en meisjes in de leeftijdscategorie van 6 tot en met 15 jaar.

  Wat kun je verwachten?

  -       Je eigen NAC Breda Soccer Camps tenue

  -       Meet & Greet met eerste elftalspelers van NAC Breda

  -       Kans om gescout te worden

  -       Lunch, tussendoortjes en drinken

  -       Gevarieerd programma met o.a. Skill Games uit FIFA 20

  -       Begeleiding van gekwalificeerde (NAC) jeugdtrainers

  -       NAC Breda Soccer Camps Certificaat

  -       Kans op leuke voetbalprijzen 

  Kortom, een kamp boordevol activiteiten waar het hart van de voetballiefhebber sneller van gaat kloppen. Of je nou alleen, met een vriend(in) of met je hele team wil komen, het NAC Breda Soccer Camp is voor iedereen. Ook als je (nog) niet op voetbal zit, ben je welkom.

  Meer informatie of aanmelden via www.nac.nl/soccercamps