• LID WORDEN?

  WEBSHOP

 • Inschrijving NAC Soccer Camp bij v.v. Bavel geopend!

  19 dec 2019
  |
  • 0
 • Is jouw zoon of dochter gek van voetbal? In de laatste week van de zomervakantie, op woensdag 19, donderdag 20 en vrijdag 21 augustus 2020 wordt voor jongens én meisjes in de leeftijdscategorie 6 t/m 15 jaar het NAC Breda Soccer Camp georganiseerd bij v.v. Bavel. Schrijf je snel in via: www.nac.nl/soccercamps

  Invulling programma
  Het NAC Breda Soccer Camp is dagelijks van 9:00 uur – 15:00 uur. Deelnemers aan de NAC Breda Soccer Camps staat een uitdagend programma te wachten: naast de diverse techniek-, spel- en partijvormen worden er nieuwe Skill Games uit FIFA 20 op het voetbalveld uitgevoerd door de kinderen. Daarnaast trainen deelnemers 3 dagen in een NAC Soccer Camps voetbaltenue, ontmoeten ze eerste elftalspelers tijdens de Meet & Greet en staan er nog vele andere leuke voetbalverassingen te wachten.

  Wat kun je als deelnemer verwachten?
  - Je eigen NAC Soccer Camps tenue
  - Uitdagend en afwisselend trainingsprogramma vol nieuwe oefeningen
  - Meet & Greet met eerste elftalspelers van NAC
  - Dagelijkse lunch, tussendoortjes en drinken
  - Professionele begeleiding
  - NAC Soccer Camps certificaat 
  - 3 dagen vol met voetbalplezier in de zomervakantie

  Aanmelden?
  Voor meer informatie of om je in te schrijven, neem snel een kijkje op: www.nac.nl/soccercamps