• LID WORDEN?

  WEBSHOP

 • Hoofdtrainer Rijppaert blijft Bavel ook volgend seizoen trouw

  8 jan 2020
  |
  • 0
 • Ook in het seizoen 2020-2021 zal hoofdtrainer Coen Rijppaert de scepter zwaaien bij v.v. Bavel.

  Het contract van de oefenmeester wordt met één jaar verlengd. De club én trainer zijn zeer tevreden over de samenwerking, vandaar dat is overgegaan tot verlenging van het contract.

  Rijppaert is in zijn nopjes met feit dat hij langer aan de dorpsclub verbonden blijft. “Ik heb het hier echt naar mijn zin. Het is een bloeiende vereniging. De samenwerking ervaar ik als prettig en ik denk dat ik bovendien een bijdrage kan leveren aan de ontwikkeling van de club.”

  V.V. Bavel staat momenteel eerste in de derde klasse B. De 'winterkampioen' heeft twee punten voorsprong op runner-up Gilze. Op 19 januari hervat het vlaggenschip het seizoen met een uitwedstrijd voor de beker tegen Real Lunet uit Vught. Een week later komt RCD op bezoek in Bavel. Bij een overwinning op de club uit Dordrecht is de koploper zeker van het behalen van de eerste periode.