• LID WORDEN?

  WEBSHOP

 • Hervatting trainingen vanaf 4 mei (update schema 11 mei)

  4 mei 2020
  |
  • 0
 • Beste leden,

  Na goed overleg gaan we morgen (maandag 4 mei) weer starten met trainen voor de jeugd tot en met JO-15 volgens het onderstaande schema. Hierbij dient iedereen zich te houden aan het hieronder opgenomen protocol.

  Dit betekent dat helaas alleen de trainers & toezichthouders toegang hebben tot het sportpark. Kinderen dus afzetten op de parkeerplaats. Niet te vroeg, maar ook niet te laat. Buiten de poort houden we uiteraard ook 1,5 meter afstand. Bij ziekteklachten (verkoudheid/koorts/hoesten etc.) blijven de kinderen of de trainer thuis.

  Op deze manier houden we elkaar veilig en gezond.

  En vergeet niet, samen maken we de club!

  Bestuur v.v. Bavel

  Corona protocol