• LID WORDEN?

 • Gezocht: enthousiast lid voor de sponsorcommissie

  16 jul 2019
  |
  • 0
 • Onze vereniging telt vele sponsoren en daar zijn we apetrots op. Zonder onze sponsoren zouden we niet kunnen bestaan, we waarderen hun steun enorm. De sponsorcommissie heeft afgelopen zomer een metamorfose ondergaan. Eric Joossen is voorzitter geworden van de nieuwe commissie die verder bestaat uit Hans Houtepen, Jack Maas en Ad Voesenek. De laatste tijd zijn er al veel nieuwe sponsoren binnengehaald maar dat mogen er natuurlijk altijd meer zijn. Daarom heeft de sponsorcommissie de onderstaande vacature uitgeschreven.

  De sponsorcommissie is op zoek naar iemand die:

  • Zorg kan dragen voor het in beeld brengen van de potentiele sponsoren binnen de jeugdafdeling van v.v. Bavel ;
  • Enthousiast is en graag dingen voor elkaar krijgt;
  • Beschikt over onbesproken gedrag;
  • Gericht is op samenwerking;
  • Goede communicatieve en commerciële vaardigen heeft.

  Het is de bedoeling dat het nieuwe lid zich gaat bezighouden met de volgende zaken:

  • Het maken van een plan van aanpak voor het werven van mogelijke sponsoren binnen het netwerk van ouders en begeleiders van de jeugdafdeling of binnen het eigen netwerk;
  • Nieuwe sponsoren werven binnen bovenstaand beschreven netwerk of eigen netwerk;
  • Functioneren als contactpersonen binnen het bovenstaand beschreven netwerk of eigen netwerk;
  • Deelnemen aan de vergaderingen van de sponsorcommissie;
  • Deelnemen en bijdragen aan de organisatie van bijeenkomsten met de sponsoren; bijvoorbeeld een sponsoravond of een netwerkbijeenkomst.

  Al bij al verwacht de commissie dat het nieuwe lid hier c.a. drie uur van de week aan kwijt is. Ben jij enthousiast geworden na het lezen van de bovenstaande vacature? Stuur dan snel een mail naar sponsor@vvbavel.nl!