• LID WORDEN?

    We gaan weer van start! nieuw seizoen nieuw team nieuwe competities nieuwe uitdagingen nieuwe ballen training leuke wedstrijden goede supporters trots op onze club

    & een nieuwe website

    Een sportief seizoen toegewenst!
  • Geplande scheidsrechters komend speelweekend

    WedstrijddatumAanvangstijdWedstrijdScheidsrechtersVeld
    za 22-sep.08:45Bavel JO12-3 - Raamsdonk JO12-1veld C
    za 22-sep.08:45Bavel JO12-4 - Viola JO12-2veld C
    za 22-sep.08:45Bavel JO15-3 - TSC JO15-3P. (Pascal) van Vugt (Scheidsrechter)veld E
    za 22-sep.08:45Bavel JO9-4 - Baronie JO9-4Afgeschermd (Spelbegeleider)veld B
    za 22-sep.08:45Bavel JO10-4 - Neerlandia'31 JO10-1Afgeschermd (Spelbegeleider)veld B
    za 22-sep.08:45Bavel JO9-3 - Sarto JO9-3O. (Ole) Baden (Spelbegeleider)veld B
    za 22-sep.10:00Bavel JO8-3 - Gilze JO8-1T. (Thijs) Put (Spelbegeleider)veld B
    za 22-sep.10:00Bavel JO10-2 - ODC JO10-2Afgeschermd (Spelbegeleider)veld B
    za 22-sep.10:00Bavel JO15-2 - Unitas'30 JO15-3veld A
    za 22-sep.10:15Bavel JO12-2 - Taxandria JO12-1veld C
    za 22-sep.10:15Bavel MO13-1 - DESK MO13-3veld C
    za 22-sep.11:15Bavel JO14-2 - Gloria UC JO14-1veld B
    za 22-sep.11:15Bavel JO9-1 - JEKA JO9-2GT. (Thijmen) Wimmer (Spelbegeleider)veld E
    za 22-sep.11:30Bavel JO17-1 - Beek Vooruit JO17-1Afgeschermd (Scheidsrechter)veld A
    za 22-sep.11:45Bavel JO19-3 - DIA JO19-3F.M. (Ferdinand) Frijters (Scheidsrechter)veld C
    za 22-sep.13:00Bavel JO17-3 - VOAB JO17-3veld E
    za 22-sep.13:00Bavel JO14-1 - Unitas'59 JO14-1A.H.M. (Ad) van Gorkum (Scheidsrechter)veld B
    za 22-sep.13:55Bavel MO15-1 - Moerse Boys MO15-1A. (Ad) van Gils (Scheidsrechter)veld C
    za 22-sep.14:30Bavel JO19-1 - TSC JO19-2F.J. (Frans) Kerssens (Scheidsrechter), A.M.C.M. (Janus) van Loon (Scheidsrechter)veld A
    za 22-sep.14:45Bavel JO19-4 - SCO JO19-3veld B
    za 22-sep.15:45Bavel 4 - Oosterhout 4P. (Pascal) van Vugt (Scheidsrechter)veld C
    zo 23-sep.10:00Bavel VR3 - Blauw Wit'81 VR1R.A.J.M. (Ramon) Kemmeren (Assistent-scheidsrechter), C.P.M.J. (Corné) Dekkers (Scheidsrechter)veld B
    zo 23-sep.10:00Bavel VR4 - JEKA VR2Afgeschermd (Scheidsrechter)veld C
    zo 23-sep.12:00Bavel VR2 - FC Eindhoven AV VR2H.J. (Hendrik) de Graaff (Scheidsrechter), Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter)veld A
    zo 23-sep.12:00Bavel 4 - Viola 3Afgeschermd (Scheidsrechter)veld B
    zo 23-sep.14:30Bavel VR1 - Buitenveldert sc. VR2K. (Kevin) Stadius (Scheidsrechter), R. (Rinie) van Kasteren (Assistent-scheidsrechter)veld A