• Eindstand EK toto v.v. Bavel

    13 jul 2021
    |
    • 0
  •  

     

    EURO2020 zit er weer op. We hebben genoten van alle verschillende wedstrijden. Met Italie als Europees Kampioen is er ook een einde gekomen aan deze EK Toto en kunnen we ook hier de balans opmaken. In het overzicht hieronder de uitslag van de TOTO. 

    Naast eeuwige roem zijn er een mooie prijzen gewonnen:

    De winnaar Johnny Weijers, krijgt 20 consumptiebonnen cadeau, de runner-up Donny van der Weegen, 10 consumptiebonnen en de gedeelde nummers drie, Sander van Gils en Rob Adriaansen krijgen 5 consumptiebonnen die je kunt besteden als de deuren van de kantine weer open zijn. 

    Er zal door de organisatie contact opgenomen worden met de prijswinnaars. 

     

  • Nr.Voor- en achternaamScore pouleScore 1/8 finaleScore 1/4 finaleScore 1/2 finaleScore finaleScore na voorspelling in 8e finaleTotaal
    1Johnny Weijers661512633105
    2Donny van der Weegen 65159633101
    3Sander van Gils66121263099
    4Rob Adriaansen6315963399
    5Jack bastiaansen 689963398
    6Luuk van den Berg63121233093
    7Gerard Berkeveld6391263093
    8Sem Rigbers5718963093
    9Floris Vermoet639966093
    10Giel Carton6212963092
    11Corne Dekkers6112126091
    12Bob Koomans6612930090
    13Pleun van Ginneken57151233090
    14Kim Vroegindeweij5418963090
    15Jochem Krusemeije 601566390
    16Christian Stoffelen5918633089
    17Petra Lips56121263089
    18Jeroen Theunis 5115126387
    19Addy van der Linden51121236387
    20Birgit van Oosterbosch50121236386
    21Erik Meijerink559963385
    22Ray van den Berg48151233384
    23marès beekers6793382
    24Lonneke Roelandt601290081
    25MIchael van Pruissen63123381
    26Dirk van Dijk603963081
    27Liam geerts576963081
    28Eric Joossen4891260681
    29Bob Roovers62126080
    30Marielle Vermeeren491866079
    31Dennis Rigbers5115660078
    32Pieter van den Heuvel541563078
    33Eric Berkeveld 54696378
    34Freek Marijnissen541563078
    35Zoë v.45121263078
    36Eva Carton531293077
    37Mireille Carton4891260075
    38jan jansen621274
    39Edwin Mijnders63972
    40Mathieu Donders601272
    41Brecht Tielemans546633072
    42Jack Jansen489663072
    43Steven rijpert7171
    44Hilde Veth501263071
    45Marijn de jong5412369
    46Ferdinand Frijters62668
    47Rob Theunis4796365
    48Hidde bouvy6262
    49Tristan langenbach59362
    50Henrie van Gils4866060
    51Erwin Wijgaarts361263360
    52Hans Schaerlaeckens5757
    53Jim Verhaart48957
    54Ludwic Prinsen 459357
    55Mandy beenackers4545