• LID WORDEN?

 • Contributie seizoen 2019 - 2020

  16 jul 2019
  |
  • 0
 • Tijdens de zomerstop wordt achter de schermen al weer volop gewerkt aan de voorbereidingen voor het nieuwe seizoen. Hierbij hoort uiteraard ook het incasseren van de contributie. 

  Graag willen wij je via dit bericht informeren dat de contributie via automatische incasso rond 15 augustus aanstaande geïncasseerd wordt.

  Wist je dat er bij gebruik van automatische incasso € 10,-- op de contributie in mindering wordt gebracht? Maak je nog geen gebruik van een automatische incasso dan kun je op de webpagina ook een incassoformulier downloaden. Indien deze voor 31 juli as. ontvangen is, kan dit voor dit seizoen nog geregeld worden. 

  Voor diegene die nog geen automatische incasso hebben lopen, verzoeken wij vriendelijk de contributie vóór 15 augustus 2019 over te maken op NL94 RABO 0186 7813 69 ten name van v.v. Bavel onder vermelding van team en spelersnaam.

  Meer informatie over de contributie vind je terug op deze pagina. Voor eventuele vragen of opmerkingen neem contact op via: contributie@vvbavel.nl

  Met vriendelijke groet, 

  Het Bestuur