• LID WORDEN?

    WEBSHOP

  • Bavel VR1 zondag

  • HOOFDSPONSOR VROUWEN- EN MEIDENVOETBAL

  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Arnst, Wietske
    Beekers, Marès
    Boxel, Amber van
    Boxel, Myrthe van
    Jansen, Lisa
    Puik, Ivanka
    Stoffelen, Daisy
    Tielrooy, Anneletta
    Tielrooy, Samantha
    Veth, Hilde
    Zomer, Isa
  • Dames selectie nieuws

    4 van pagina 4

  • Staf

    NaamFunctie
    AfgeschermdTrainer/coach
    AfgeschermdTeammanager
    AfgeschermdAss.-trainer/coach
    AfgeschermdStandaard functie
    Bogers, TonAss.-trainer/coach
    Gorkum, Ad vanTeammanager
    Kasteren, Rinie vanAssistent-scheidsrechter(club)
  • SPONSOR

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    woensdag 20.15 - 21.30 kunstgras C
    vrijdag 19.30 - 20.45 kunstgras B
  • Programma
    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 apr. AFGELASTBavel VR1 - SC 't Zand VR1Sportpark De Roosberg
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Bavel VR1 (B2400 Vrouwen beker)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC 't Zand VR132108177
    2Bavel VR131113304
    3OVV'67 VR1310247-33
    4RKDEO VR1310226-43

    Poulestanden Bavel VR1 (530 Vrouwen Zondag (landelijk A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Trekvogels VR115130260253539
    2Nooit Gedacht VR114112153213235
    3Maarssen Vr115112242192335
    4Witkampers VR11492340211929
    5SC 't Zand VR1157352620624
    6FC Eindhoven AV VR2145632316721
    7DSE VR1144371833-1515
    8ST SV Someren/NWC VR1154292445-2114
    9SVO Fortuna'54 VR1142571727-1011
    10RKSV Nuenen VR1142391741-249
    11Buitenveldert sc. VR11413101545-306
    12Bavel VR11403111032-223

    Poulestanden Bavel VR1 (B2410 Vrouwen beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Ter Leede VR11100100103
    2Saestum VR1110012393
    3FC Eindhoven AV VR111009183
    4Be Quick '28 VR111008083
    5Saestum VR211008083
    6Reiger Boys VR111005053
    7DTS '35 Ede VR111005143
    8Nooit Gedacht VR111005233
    9RVVH VR111004133
    10Berkum VR111005323
    11IJFC VR111002023
    12Wartburgia asv VR211002023
    13Eldenia VR111002113
    14RKSV Nuenen VR111002113
    15Oranje Nassau VR111002113
    16S.C. Stiens VR111002113
    17Barendrecht VR111001013
    18FC Berghuizen VR111001013
    19Wartburgia asv VR111001103
    20ACV VR100000000
    21Oranje Nassau VR200000000
    22De Tukkers VR100000000
    23SSS VR110011100
    24AZSV VR1100112-10
    25Heerenveense Boys VR1100112-10
    26Maarssen Vr1100112-10
    27RCL VR1100112-10
    28Trekvogels VR1100101-10
    29SC 't Zand VR1100101-10
    30ST Sparta/JVOZ VR1100135-20
    31Bavel VR1100102-20
    32Rijnvogels, fc VR1100102-20
    33ST SV Someren/NWC VR1100125-30
    34Hontenisse VR1100114-30
    35Victoria Boys VR1100115-40
    36Winkel Vr1100105-50
    37FC Eindhoven AV VR2100119-80
    38SEP VR1100108-80
    39Witkampers VR1100108-80
    40Orion VR11001312-90
    41UDI'19/CSU VR11001010-100
  • Wedstrijdverslagen