• LID WORDEN?

    WEBSHOP

  • Bavel VR1 zondag

  • HOOFDSPONSOR VROUWEN- EN MEIDENVOETBAL

  • Staf

    NaamFunctie
    AfgeschermdTrainer/coach
    AfgeschermdTeammanager
    AfgeschermdAss.-trainer/coach
    AfgeschermdStandaard functie
    Bogers, TonAss.-trainer/coach
    Gorkum, Ad vanTeammanager
    Kasteren, Rinie vanAssistent-scheidsrechter(club)
  • SPONSOR

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    woensdag 20.15 - 21.30 kunstgras C
    vrijdag 19.30 - 20.45 kunstgras B
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27 okt. 14:30Bavel VR1 - Nooit Gedacht VR1Sportpark De Roosberg
    3 nov. 14:30RKSV Nuenen VR1 - Bavel VR1Sportpark de Oude Landen
    10 nov. 14:30Bavel VR1 - SVO Fortuna'54 VR1Sportpark De Roosberg
    17 nov. 12:00ST SV Someren/NWC VR1 - Bavel VR1Sportpark De Potacker
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 okt.SC 't Zand VR1 - Bavel VR13 - 1
    19 okt.IJFC VR1 - Bavel VR12 - 0
  • Poulestanden Bavel VR1 (B2400 Vrouwen beker)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SC 't Zand VR132108177
    2Bavel VR131113304
    3OVV'67 VR1310247-33
    4RKDEO VR1310226-43

    Poulestanden Bavel VR1 (530 Vrouwen Zondag (landelijk A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Trekvogels VR144001931612
    2SC 't Zand VR14400114712
    3Maarssen Vr1431084410
    4Witkampers VR1431052310
    5Nooit Gedacht VR14211131037
    6FC Eindhoven AV VR241216425
    7ST SV Someren/NWC VR14112812-44
    8SVO Fortuna'54 VR1402258-32
    9RKSV Nuenen VR14022513-82
    10Buitenveldert sc. VR1401349-51
    11DSE VR14013311-81
    12Bavel VR1400429-70

    Poulestanden Bavel VR1 (B2410 Vrouwen beker 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Ter Leede VR11100100103
    2Saestum VR1110012393
    3FC Eindhoven AV VR111009183
    4Be Quick '28 VR111008083
    5Saestum VR211008083
    6Reiger Boys VR111005053
    7Nooit Gedacht VR111005233
    8RVVH VR111004133
    9Berkum VR111005323
    10IJFC VR111002023
    11Wartburgia asv VR211002023
    12Eldenia VR111002113
    13RKSV Nuenen VR111002113
    14Oranje Nassau VR111002113
    15S.C. Stiens VR111002113
    16Barendrecht VR111001013
    17FC Berghuizen VR111001013
    18SSS VR111001103
    19ACV VR100000000
    20Buitenveldert sc. VR100000000
    21DTS '35 Ede VR100000000
    22SVO Fortuna'54 VR100000000
    23Oranje Nassau VR200000000
    24De Tukkers VR100000000
    25Victoria Boys VR100000000
    26Woezik VR100000000
    27Wartburgia asv VR110011100
    28AZSV VR1100112-10
    29Heerenveense Boys VR1100112-10
    30Maarssen Vr1100112-10
    31RCL VR1100112-10
    32Trekvogels VR1100101-10
    33SC 't Zand VR1100101-10
    34ST Sparta/JVOZ VR1100135-20
    35Bavel VR1100102-20
    36Rijnvogels, fc VR1100102-20
    37ST SV Someren/NWC VR1100125-30
    38Hontenisse VR1100114-30
    39Winkel Vr1100105-50
    40FC Eindhoven AV VR2100119-80
    41SEP VR1100108-80
    42Witkampers VR1100108-80
    43Orion VR11001312-90
    44UDI'19/CSU VR11001010-100
  • Wedstrijdverslagen