• Welkom bij v.v. Bavel Sportpark de Roosberg

    Programma

    Uitslagen

  • Bavel JO19-5

  • Bavel JO19-5

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRol
    Bekkers, FrankTeamspeler
    Coertjens, JurnTeamspeler
    Dijke, Luc vanTeamspeler
    Eerd, Arthur vanTeamspeler
    Eijk-Burnham, Joseph vanTeamspeler
    Gommeren, TygoTeamspeler
    Hartjes, BramTeamspeler
    Havermans, TibbeTeamspeler
    Liempd, Robin vanTeamspeler
    Luit, Thijs van derTeamspeler
    Peeters, MerlijnTeamspeler
    Prinssen, MelleTeamspeler
    Simons, BeauTeamspeler
    Suijkerbuijk, OscarTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRol
    Gommeren, PatriciaOverige staf
    Houtman, JeroenOverige staf
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 meiOranje Wit JO19-4 - Bavel JO19-51 - 2
    12 mei - Training0 - 0
    11 mei - Training0 - 0
    11 meiBavel JO11-2 - Boeimeer JO11-20 - 0
    11 meiBavel JO19-5 - Hardinxveld JO19-23 - 1
    9 meiHemelvaart toernooi - Hemelvaart toernooi0 - 0
    9 meiHemelvaart toernooi - Hemelvaart toernooi0 - 0
  • Poulestanden Bavel JO19-5 ( 3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 15 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Olympia'60 JO19-165012561915
    2FC Tilburg JO19-2640227141312
    3Hilvaria JO19-264021771012
    4Bavel JO19-56312117410
    5TSV Gudok JO19-462131618-27
    6ONI JO19-162041319-66
    7Beerse Boys JO19-26006341-380

    Poulestanden Bavel JO19-5 ( 3e klasse (2e fase) 20 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dussense Boys JO19-1JM751131102116
    2Baronie JO19-2650128131515
    3Terheijden JO19-164021813512
    4TSV Gudok JO19-57304211839
    5TVC Breda JO19-26222191908
    6SC 't Zand JO19-372231925-68
    7Bavel JO19-561141019-94
    8SV BLC JO19-35005837-290

    Poulestanden Bavel JO19-5 ( 3e klasse (3e fase) 02z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bavel JO19-588002341924
    2Hardinxveld JO19-287014693721
    3Oranje Wit JO19-4740322101212
    4TSV Gudok JO19-473131420-610
    5RFC JO19-283051223-119
    6Dubbeldam JO19-372141317-47
    7Rijsoord JO19-27214919-107
    8DSE JO19-27115422-184
    9GJS JO19-471061029-193
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec