• Welkom bij v.v. Bavel Sportpark de Roosberg

    Programma

    Uitslagen

  • Bavel JO19-5

  • Bavel JO19-5

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    NaamRol
    Bekkers, FrankTeamspeler
    Coertjens, JurnTeamspeler
    Dijke, Luc vanTeamspeler
    Eerd, Arthur vanTeamspeler
    Eijk-Burnham, Joseph vanTeamspeler
    Gommeren, TygoTeamspeler
    Hartjes, BramTeamspeler
    Havermans, TibbeTeamspeler
    Liempd, Robin vanTeamspeler
    Luit, Thijs van derTeamspeler
    Peeters, MerlijnTeamspeler
    Prinssen, MelleTeamspeler
    Simons, BeauTeamspeler
    Suijkerbuijk, OscarTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Staf

    NaamRol
    Gommeren, PatriciaOverige staf
    Houtman, JeroenOverige staf
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    9 mrt. 11:15Bavel JO19-5 - Dubbeldam JO19-3Sportpark De Roosberg
    16 mrt. 11:30Bavel JO19-5 - RFC JO19-2Sportpark De Roosberg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 feb.Bavel 2 - Rijen 22 - 5
    18 feb. - Training0 - 0
    17 feb. - Training0 - 0
  • Poulestanden Bavel JO19-5 ( 3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 15 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Olympia'60 JO19-165012561915
    2FC Tilburg JO19-2640227141312
    3Hilvaria JO19-264021771012
    4Bavel JO19-56312117410
    5TSV Gudok JO19-462131618-27
    6ONI JO19-162041319-66
    7Beerse Boys JO19-26006341-380

    Poulestanden Bavel JO19-5 ( 3e klasse (2e fase) 20 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dussense Boys JO19-1JM751131102116
    2Baronie JO19-2650128131515
    3Terheijden JO19-164021813512
    4TSV Gudok JO19-57304211839
    5TVC Breda JO19-26222191908
    6SC 't Zand JO19-372231925-68
    7Bavel JO19-561141019-94
    8SV BLC JO19-35005837-290

    Poulestanden Bavel JO19-5 ( 3e klasse (3e fase) 02z )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hardinxveld JO19-2220011296
    2TSV Gudok JO19-421105324
    3Bavel JO19-511006243
    4Oranje Wit JO19-411003033
    5Rijsoord JO19-220202202
    6Dongen JO19-2201137-41
    7GJS JO19-400000000
    8Dubbeldam JO19-3100125-30
    9DSE JO19-2100106-60
    10RFC JO19-2200227-50
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Bavel JO19-5

    VS

    Dubbeldam JO19-3

    09 maart 202411:15 uur
    Sportpark De Roosberg veld A

    dag

    uur

    min

    sec