• Welkom bij v.v. Bavel Sportpark de Roosberg

    Programma

    Uitslagen

  • Bavel JO19-3

  • Bavel JO19-3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Team indeling

    Naam
    Baden, Ole
    Cornelis, Jort
    Eversdijk, Robin
    Gils, Ard van
    Heer, Jeroen de
    Martens, Koen
    Peeters, Sander
    Seegers, Viktor
    Smit, Pepijn
    Snels, Lemmy
    Veurman, Sem
    Vorstenbosch, Tom van
    With, Robin de

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Teamsponsor
  • Staf

    NaamFunctie
    Ermens, KimiAssistent-trainer/coach
    Geerts, ChristelTeammanager
    Goedèl, SjorsTrainer/coach
    Marijnissen, FreekAssistent-trainer/coach
  • Klik op onderstaande button om de trainingstijden van dit team te bekijken.
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    20 apr. 14:30TSV Gudok JO19-3 - Bavel JO19-3Sportpark Dalem Zuid
    11 mei. 15:30WSC JO19-2 - Bavel JO19-3Sportpark Eikendonk
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 apr.Bavel JO19-3 - TSV Gudok JO19-315 - 0
    6 apr.Bavel JO19-3 - SV BLC JO19-34 - 10
  • Poulestanden Bavel JO19-3 ( 3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 06 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SCO JO19-155002671915
    2Virtus JO19-254012992012
    3Baronie JO19-25212191816
    4SAB JO19-152031124-136
    5Gilze JO19-251131013-34
    6Bavel JO19-35005630-240

    Poulestanden Bavel JO19-3 ( 3e klasse (2e fase) 14 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bavel JO19-375112718916
    2Were Di JO19-264112281413
    3ONI JO19-173222013711
    4Dongen JO19-262221314-18
    5Audacia JO19-162132124-37
    6FC Tilburg JO19-26132151416
    7VOAB JO19-451131022-124
    8TSV Gudok JO19-371151227-154

    Poulestanden Bavel JO19-3 ( 3e klasse (3e fase) 13 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WSC JO19-2550038102815
    2SV BLC JO19-363212923611
    3Bavel JO19-36213313017
    4TSV Gudok JO19-361141238-264
    5Audacia JO19-151041221-93