• LID WORDEN?

  • Bavel JO19-1

  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Dekkers, Wout
    Dijk, Thomas van
    Geerts, Liam
    Koomans, Valentijn
    Maagdenberg, Rick van den
    Weerdt, Ruben de
    Wilde, Jim de
  • TEAMSPONSOR

  • Staf

    NaamFunctie
    Jong, Marcel deTeammanager
    Rijckevorsel, Adam vanTrainer/coach
    Weerdt, René deTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    dinsdag 19.15 - 20.15 kunstgras C
    donderdag 19.15 - 20.15 kunstgras B
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 mrt. 14:15Were Di JO19-1 - Bavel JO19-1Sportpark Moerenburg
    13 apr. 14:30Riel JO19-1 - Bavel JO19-1Sportpark De Krim
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 mrt.TSC JO19-2 - Bavel JO19-13 - 2
    16 mrt.Bavel JO19-1 - SV Reeshof JO19-11 - 3
  • Poulestanden Bavel JO19-1 (0224 Onder 19 competitie (najaar A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Terheijden JO19-11081140122825
    2Groen Wit JO19-11071233171622
    3Madese Boys JO19-11062233171620
    4Beek Vooruit JO19-11060438162218
    5Waspik JO19-1104243131014
    6RFC JO19-1104242326-314
    7Sarto JO19-2104152323013
    8DIA JO19-1103342825312
    9Bavel JO19-1104151819-110
    10TSC JO19-2102171536-217
    11SCO JO19-1100010565-600

    Poulestanden Bavel JO19-1 (B3200 Onder 19 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Baronie JO19-13300303279
    2JEKA JO19-1320113586
    3Bavel JO19-13102223-213
    4Moerse Boys JO19-13003014-140

    Poulestanden Bavel JO19-1 (0226 Onder 19 competitie (voorjaar A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Uno Animo JO19-14310135810
    2Sarto JO19-2422012668
    3TSC JO19-232107437
    4Waspik JO19-142119817
    5DESK JO19-132019726
    6Were Di JO19-1420213946
    7SV Reeshof JO19-14121911-25
    8RWB JO19-1311110734
    9ZIGO JO19-1311156-14
    10Bavel JO19-15104813-53
    11GSBW JO19-14013513-81
    12Riel JO19-13003516-110