• LID WORDEN?

    WEBSHOP

  • Bavel JO17-1

  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bal, Ivar
    Dongen, Daan van
    Groot, Sebas
    Hermans, Sem
    Kiezenberg, Jeroen
    Koomans, Jonathan
    Verbeet, Rutger
    Verburgt, Bas
    Verheijen, Jasper
    Werrij, Arne
    Wimmer, Thijmen
  • TEAMSPONSOR

  • Staf

    NaamFunctie
    AfgeschermdTrainer
    Bal, DiederikTeammanager
    Ceuster, Daniël deTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    dinsdag 19.15 - 20.15 kunstgras B
    donderdag 19.15 - 20.15 kunstgras B
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 feb. 14:45DESK JO17-1 - Bavel JO17-1Sportpark Eikendijk
    8 feb. 13:00Bavel JO17-1 - LRC JO17-1Sportpark De Roosberg
    15 feb. 11:30GJS JO17-1 - Bavel JO17-1Sportpark Dalem
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Bavel JO17-1 (B3400 Onder 17 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Baronie JO17-13300151149
    2JEKA JO17-131117704
    3DESK JO17-13102611-53
    4Bavel JO17-13012413-91

    Poulestanden Bavel JO17-1 (0236 Onder 17 competitie (najaar A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Roosendaal JO17-11110103492531
    2JEKA JO17-11163234171721
    3Rijen JO17-11162324141020
    4Bavel JO17-1116142318519
    5Dubbeldam JO17-11153333191418
    6RWB JO17-1115242828017
    7DIA JO17-1115153231116
    8Boeimeer JO17-1115061823-515
    9Madese Boys JO17-1114161632-1613
    10Baronie JO17-2113172531-610
    11Wieldrecht JO17-1112091737-206
    12The White Boys JO17-1111191944-254

    Poulestanden Bavel JO17-1 (0238 Onder 17 competitie (voorjaar A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bavel JO17-100000000
    2DESK JO17-100000000
    3GJS JO17-100000000
    4LRC JO17-100000000
    5Rijen JO17-100000000
    6Roosendaal JO17-100000000
    7RWB JO17-100000000
    8Sliedrecht JO17-100000000
    9SVSSS JO17-100000000
    10Tricht JO17-100000000
    11TSV Gudok JO17-100000000
    12Unitas JO17-100000000