• LID WORDEN?

  • Bavel JO15-2

  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Hendrickx, Dylan
    Jansen, Petr
    Martens, Koen
    Peeters, Sander
  • Staf

    NaamFunctie
    AfgeschermdTeammanager
    AfgeschermdTeammanager
    Martens-Bastiaansen, AnnemiekTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    maandag 19.15 - 20.15 kunstgras B
    woensdag 18.15 - 19.15 kunstgras B
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 mei. 10:15Bavel JO15-2 - Waspik JO15-1Sportpark De Roosberg
    11 mei. 13:45JEKA JO15-6 - Bavel JO15-2Sportpark Beukenlaan
    18 mei. 10:00Bavel JO15-2 - Hilvaria JO15-2Sportpark De Roosberg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    6 apr.Bavel JO15-2 - ZIGO JO15-35 - 4
    13 apr.Viola JO15-1 - Bavel JO15-27 - 0
  • Poulestanden Bavel JO15-2 (0245 Onder 15 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Unitas'30 JO15-3108204143726
    2Baronie JO15-6981071125925
    3DIA JO15-2107034093121
    4Zundert JO15-11061336261019
    5Moerse Boys JO15-1960337181918
    6JEKA JO15-5105052631-515
    7TVC Breda JO15-2104062555-3012
    8Groen Wit JO15-193062130-99
    9Boeimeer JO15-272053032-26
    10Alliance JO15-2100191669-531
    11Bavel JO15-210019966-571

    Poulestanden Bavel JO15-2 (B3600 Onder 15 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Baronie JO15-53300343319
    2UVV'40 JO15-13201209116
    3JEKA JO15-531021114-33
    4Bavel JO15-23003241-390

    Poulestanden Bavel JO15-2 (0247 Onder 15 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rijen JO15-276013472718
    2Viola JO15-165011841415
    3JEKA JO15-654102571813
    4TSV Gudok JO15-374032314912
    5Dongen JO15-37322711-411
    6ZIGO JO15-373131823-510
    7Hilvaria JO15-2623113949
    8Waspik JO15-17214818-107
    9Bavel JO15-272141437-237
    10TVC Breda JO15-36114171614
    11OVV'67 JO15-16105418-143
    12SV Reeshof JO15-37106623-173