• LID WORDEN?

  • Bavel JO15-2

  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Hendrickx, Dylan
    Jansen, Petr
    Martens, Koen
    Peeters, Sander
  • Staf

    NaamFunctie
    AfgeschermdTeammanager
    AfgeschermdTeammanager
    Martens-Bastiaansen, AnnemiekTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    maandag 19.15 - 20.15 kunstgras B
    woensdag 18.15 - 19.15 kunstgras B
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 feb. 13:00TVC Breda JO15-3 - Bavel JO15-2Sportpark TVC Breda
    9 mrt. 10:15Bavel JO15-2 - Rijen JO15-2Sportpark De Roosberg
    16 mrt. 11:15TSV Gudok JO15-3 - Bavel JO15-2Sportpark Dalem Zuid
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 feb.Dongen JO15-3 - Bavel JO15-21 - 1
    16 feb.Bavel JO15-2 - OVV'67 JO15-13 - 1
  • Poulestanden Bavel JO15-2 (0245 Onder 15 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Unitas'30 JO15-3108204143726
    2Baronie JO15-6981071125925
    3DIA JO15-2107034093121
    4Zundert JO15-11061336261019
    5Moerse Boys JO15-1960337181918
    6JEKA JO15-5105052631-515
    7TVC Breda JO15-2104062555-3012
    8Groen Wit JO15-193062130-99
    9Boeimeer JO15-272053032-26
    10Alliance JO15-2100191669-531
    11Bavel JO15-210019966-571

    Poulestanden Bavel JO15-2 (B3600 Onder 15 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Baronie JO15-53300343319
    2UVV'40 JO15-13201209116
    3JEKA JO15-531021114-33
    4Bavel JO15-23003241-390

    Poulestanden Bavel JO15-2 (0247 Onder 15 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rijen JO15-22200131126
    2Bavel JO15-221104224
    3Dongen JO15-321103214
    4JEKA JO15-611007163
    5Viola JO15-111003033
    6Waspik JO15-121014403
    7TVC Breda JO15-3201145-11
    8ZIGO JO15-3201147-31
    9Hilvaria JO15-200000000
    10OVV'67 JO15-1100113-20
    11TSV Gudok JO15-3100117-60
    12SV Reeshof JO15-32002113-120