• LID WORDEN?

    WEBSHOP

  • Bavel JO14-1

  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bastiaansen, Matthijs
    Carton, Giel
    Cheizoo, Daan
    Dilven, Harm
    Goedèl, Lars
    Heuvel, Pieter van den
    Kooijman, Juliën
    Laros, Tim
    Meijll, Bas
    Rooij, Mees van
    Vermeer, Guus
  • TEAMSPONSOR

  • Staf

    NaamFunctie
    Bedert, JobTrainer
    Geerts, LiamTrainer
    Gorkum, Ad vanTeammanager
    Meijll, TobiasTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    dinsdag 19.15 - 20.15 kunstgras C
    donderdag 19.15 - 20.15 kunstgras C
  • Programma
    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    7 mrt. 12:45Unitas JO14-1 - Bavel JO14-1Sportpark Molenvliet
    14 mrt. 12:45Bavel JO14-1 - Gloria UC JO14-1Sportpark De Roosberg
    21 mrt. 13:00Gloria UC JO14-1 - Bavel JO14-1Sportpark Boschoven
    28 mrt. 08:30Baronie JO14-1 - Bavel JO14-1Sportpark De Blauwe Kei
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    15 feb.Bavel JO14-1 - Heerjansdam JO14-10 - 0
  • Poulestanden Bavel JO14-1 (B9400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Beek Vooruit JO14-122009456
    2Bavel JO14-1210124-23
    3SC 't Zand JO14-1200236-30

    Poulestanden Bavel JO14-1 (0248 Onder 14 compettiie (najaar A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1The White Boys JO14-177003963321
    2Unitas JO14-1860236132318
    3Beek Vooruit JO14-1851227131416
    4TSV Gudok JO14-1840425131212
    5SC 't Zand JO14-173221911811
    6Bavel JO14-183232117411
    7VOAB JO14-182151324-117
    8BSC JO14-18206829-216
    9RKDVC Jo14-18008870-620

    Poulestanden Bavel JO14-1 (B9420 Zwaluwen jeugdbeker Onder 14 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TSC JO14-111008173
    2Bavel JO14-1100118-70

    Poulestanden Bavel JO14-1 (0313 Onder 14 competitie (voorjaar A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TSV Gudok JO14-142209458
    2Beek Vooruit JO14-1321014597
    3Baronie JO14-132107257
    4Unitas JO14-131206515
    5SC 't Zand JO14-1210157-23
    6Bavel JO14-1301206-61
    7Heerjansdam JO14-1301207-71
    8Gloria UC JO14-1300338-50
  • Wedstrijdverslagen