• LID WORDEN?

  • Bavel JO13-1

  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Bastiaansen, Matthijs
    Carton, Giel
    Cheizoo, Daan
    Dilven, Harm
    Geerts, Martijn
    Goedèl, Lars
    Laros, Tim
    Meijll, Bas
    Rooij, Mees van
    Vermeer, Guus
  • TEAMSPONSOR

  • Staf

    NaamFunctie
    Bedert, JobTrainer/coach
    Geerts, LiamTrainer/coach
    Meijll, TobiasTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    dinsdag 18.15 - 19.15 kunstgras C
    donderdag 18.15 - 19.15 kunstgras B
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 mei. 12:00Dongen JO13-1 - Bavel JO13-1Sportpark De Biezen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 mei.ZIGO JO13-1 - Bavel JO13-12 - 4
    18 mei.Bavel JO13-1 - DESK JO13-16 - 1
  • Poulestanden Bavel JO13-1 (0250 Onder 13 competitie (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TEC JO13-121183085226357
    2VOAB JO13-121182177156256
    3Dongen JO13-121123648311739
    4Madese Boys JO13-121113755342136
    5TSV Gudok JO13-12110474744334
    6Boeimeer JO13-121103855441130
    7WSC JO13-12164116479-1522
    8ZIGO JO13-12164114971-2222
    9Baronie JO13-22171134267-2522
    10Bavel JO13-12153133857-1918
    11Jong Brabant JO13-12152143458-2417
    12DESK JO13-12120191385-726

    Poulestanden Bavel JO13-1 (B3800 Onder 13 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Baronie JO13-1220010286
    2Beek Vooruit JO13-1201114-31
    3Bavel JO13-1201138-51