• LID WORDEN?

    WEBSHOP

  • Bavel JO11-4

  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Grauwmans, Bas
    Koszczol, Daan
    Velden, Storm van der
    Veroude, Rick
    Zinjel, Mike
  • TEAMSPONSOR

  • Staf

    NaamFunctie
    Edwards, JohanTrainer
    Edwards, JohanStandaard functie
    Velden, Anton van deTrainer
    Velden, Anton van deStandaard functie
    Veroude Busio, DianaTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    maandag 18.15 - 19.15 kunstgras B
    woensdag 18.15 - 19.15 kunstgras C
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 feb. 08:30Bavel JO11-4 - Rijen JO11-5Sportpark De Roosberg
    8 feb. 10:30Molenschot JO11-1 - Bavel JO11-4Sportpark 't Hoogeind
    15 feb. 08:30Bavel JO11-4 - Chaam JO11-2Sportpark De Roosberg
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Bavel JO11-4 (0265 Onder 11 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TVC Breda JO11-211101010899931
    2DSE JO11-31081196168025
    3JEKA JO11-8G1071278245422
    4Groen Wit JO11-4970266273921
    5Roosendaal JO11-5116053155-2418
    6Advendo JO11-1751135112416
    7UVV'40 JO11-3113262889-6111
    8Beek Vooruit JO11-493151453-3910
    9Bavel JO11-4102171659-437
    10Unitas'30 JO11-1010118954-454
    11DIA JO11-3100371443-293
    12Baronie JO11-6101091671-553

    Poulestanden Bavel JO11-4 (B4200 Onder 11 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JEKA JO11-8G3300304269
    2UVV'40 JO11-33111915-64
    3Bavel JO11-43021713-62
    4Baronie JO11-73012721-141

    Poulestanden Bavel JO11-4 (0267 Onder 11 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Baronie JO11-600000000
    2Bavel JO11-400000000
    3Chaam JO11-200000000
    4Gilze JO11-200000000
    5Gloria UC JO11-200000000
    6Molenschot JO11-100000000
    7Rijen JO11-500000000
    8Sarto JO11-600000000
    9Unitas'30 JO11-1000000000
    10UVV'40 JO11-300000000
    11Viola JO11-400000000
    12VOAB JO11-600000000