• LID WORDEN?

  • Bavel JO11-4

  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Boxel, Cheyenne van
    Gool, Bart van
    Kweens, Mathijs
    Ligtvoet, Kristian
    Sebregts, Juliet
  • TEAMSPONSOR

  • Staf

    NaamFunctie
    Boxel, Pascal vanTrainer
    Boxel, Pascal vanTeammanager
    Ligtvoet, MichelTrainer
    Ligtvoet, MichelTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    maandag 18.15 - 19.15 kunstgras B
    woensdag 18.15 - 19.15 kunstgras C
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 mrt. 08:30Rijen JO11-5 - Bavel JO11-4Sportpark de Vijf Eiken
    6 apr. 09:00Bavel JO11-4 - SC 't Zand JO11-6Sportpark De Roosberg
    13 apr. 08:30ZIGO JO11-6 - Bavel JO11-4Sportpark D'n Haaikant
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 mrt.Bavel JO11-4 - Hilvaria JO11-34 - 2
  • Poulestanden Bavel JO11-4 (B4200 Onder 11 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Rijen JO11-522008356
    2Baronie JO11-3210110373
    3Bavel JO11-42002113-120

    Poulestanden Bavel JO11-4 (0265 Onder 11 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Unitas'30 JO11-111191175393628
    2TVC Breda JO11-3G1190288365227
    3Moerse Boys JO11-31190264442027
    4Rijen JO11-61180366224424
    5SAB JO11-1950468254315
    6Bavel JO11-495043333015
    7Madese Boys JO11-41050564501415
    8Terheijden JO11-2931556421410
    9VVR JO11-2113173459-2510
    10Beek Vooruit JO11-5102173052-227
    11The Gunners JO11-2112093853-156
    12DSE JO11-31100117168-1610

    Poulestanden Bavel JO11-4 (0267 Onder 11 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV Reeshof JO11-44301201829
    2OVC'26 JO11-342203115168
    3Gilze JO11-342112716117
    4Sarto JO11-542111617-17
    5Hilvaria JO11-3320112666
    6Viola JO11-2311113854
    7Gloria UC JO11-23111181624
    8TSV Gudok JO11-321018803
    9Bavel JO11-43102611-53
    10SC 't Zand JO11-64103733-263
    11Rijen JO11-53021912-32
    12ZIGO JO11-63003512-70