• LID WORDEN?

  • Bavel JO11-3

  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Dilven, Rein
    Dun, Lars van
    Klep, Jonas
    Koster, Bram de
    Langen, Lars van
    Peschier, Joost
    Zandee, Daan
  • Staf

    NaamFunctie
    AfgeschermdTeammanager
    AfgeschermdTrainer
    AfgeschermdTeammanager
    Nunen, Willem L.J.F. vanTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    maandag 18.15 - 19.15 kunstgras B
    donderdag 18.15 - 19.15 kunstgras C
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    13 mrt. 18:45Bavel JO11-3 - Rijen JO11-3Sportpark De Roosberg
    16 mrt. 08:30Beek Vooruit JO11-4 - Bavel JO11-3Sportpark De Heikant
    23 mrt. 08:45Bavel JO11-3 - TVC Breda JO11-3GSportpark De Roosberg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 feb.Bavel JO11-3 - Advendo JO11-28 - 0
    16 feb.Terheijden JO11-3 - Bavel JO11-32 - 3
  • Poulestanden Bavel JO11-3 (0265 Onder 11 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SCO JO11-111100188177130
    2Unitas'30 JO11-71181281315025
    3Neerlandia'31 JO11-11181273264725
    4The Gunners JO11-11072172244823
    5Baronie JO11-21160560342618
    6Groen Wit JO11-2115155062-1216
    7UVV'40 JO11-2105055246615
    8JEKA JO11-5G113443146-1513
    9Bavel JO11-3112272477-538
    10DIA JO11-3112182565-407
    11Right'Oh JO11-1112182073-537
    12Gloria UC JO11-21101101792-751

    Poulestanden Bavel JO11-3 (B4200 Onder 11 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bavel JO11-3211010644
    2JEKA JO11-6G20207702
    3TSV Gudok JO11-3201159-41

    Poulestanden Bavel JO11-3 (B4220 Onder 11 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Baronie JO11-211006333
    2Bavel JO11-3100136-30

    Poulestanden Bavel JO11-3 (0267 Onder 11 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TSC JO11-32200173146
    2Bavel JO11-3220011296
    3Unitas'30 JO11-10220014866
    4Baronie JO11-321107344
    5DSE JO11-221016423
    6Rijen JO11-321014403
    7JEKA JO11-7G210136-33
    8Terheijden JO11-3201134-11
    9DIA JO11-3100112-10
    10Beek Vooruit JO11-4100126-40
    11Advendo JO11-22002416-120
    12TVC Breda JO11-3G2002519-140