• LID WORDEN?

    WEBSHOP

  • Bavel JO11-2

  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Elsacker, Cas van
    Frah, Sami
    Hommes, Kenji
    Kok, Simon
    Koster, Luke de
    Lassooij, Youp
    Linden, Finn van der
    Ros, Roan
    Schijndel, Sven van
  • Staf

    NaamFunctie
    Dooge, TomTeammanager
    Elsacker, Jan vanTrainer
    Koster, Jan-Willem deTeammanager
    Linden, Jeroen van derTrainer
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    maandag 18.15 - 19.15 kunstgras B
    woensdag 18.15 - 19.15 kunstgras C
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 feb. 10:30Neerlandia'31 JO11-1 - Bavel JO11-2Sportpark Neerlandia'31
    8 feb. 10:00Bavel JO11-2 - RFC JO11-1Sportpark De Roosberg
    15 feb. 09:30Be Ready JO11-1 - Bavel JO11-2Sportpark De Schiethoek
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Bavel JO11-2 (B4200 Onder 11 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bavel JO11-23300217149
    2Gilze JO11-13102191813
    3Viola JO11-131021317-43
    4Gloria UC JO11-13102819-113

    Poulestanden Bavel JO11-2 (0265 Onder 11 competitie (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1The Gunners JO11-111101087226531
    2Viola JO11-11191171323928
    3Olympia'60 JO11-11072168303823
    4Gilze JO11-11170470373321
    5Bavel JO11-21061360204019
    6Gloria UC JO11-1960345252018
    7Oosterhout JO11-2115152739-1216
    8Baronie JO11-3103072650-249
    9TSV Gudok JO11-2103071458-449
    10DIA JO11-2102081938-196
    11Madese Boys JO11-21110101983-643
    12Unitas'30 JO11-41000101284-720

    Poulestanden Bavel JO11-2 (B4220 Onder 11 beker 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bavel JO11-211008353
    2JEKA JO11-3G100138-50

    Poulestanden Bavel JO11-2 (0267 Onder 11 competitie (voorjaar))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bavel JO11-200000000
    2Be Ready JO11-100000000
    3JEKA JO11-4G00000000
    4Neerlandia'31 JO11-100000000
    5Oosterhout JO11-200000000
    6RFC JO11-100000000
    7Terheijden JO11-100000000
    8TSC JO11-200000000
    9TVC Breda JO11-100000000
    10Unitas'30 JO11-300000000
    11Waspik JO11-1G00000000
    12Zwaluwe JO11-100000000