• LID WORDEN?

    PUNTZAKKENTRAINING | 26 JANUARI

    AANVANG:

    JO7 t/m JO9 vanaf 9:30 uur

    JO10-JO11 vanaf 11:00 uur

    JO12-JO13 vanaf 13:00 uur

    Graag 15 minuten voor aanvang aanwezig zijn.

    meer informatie

  • Bavel 5 zondag

  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Berg, Luuk v.d.
    Franken, Bram
    Goorbergh, Jan van den
    Goorbergh, Niels van den
    Goorbergh, Stan van den
    Hooijdonk, Mark van
    Horsten, Lars
    Horsten, Luuk
    Huijbregts, Rens
    Roovers, Job
    Roovers, Koen
    Wouters, Joost
  • TEAMSPONSOR

  • Staf

    NaamFunctie
    Goorbergh, Stan van denTeammanager
    Roovers, JobTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    dinsdag 20.15 - 21.30 kunstgras B
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    27 jan. 11:00Achtmaal 3 - Bavel 5Sportpark v.v. Achtmaal
    10 feb. 10:00Bavel 5 - Roosendaal 9Sportpark De Roosberg
    17 feb. 10:30Schijf 3 - Bavel 5Sportpark De Zoek
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Bavel 5 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JEKA 173300166109
    2Baronie 93201121116
    3PCP 53102131213
    4Bavel 53003214-120

    Poulestanden Bavel 5 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sprundel 498105885025
    2Schijf 31072159194023
    3VVR 41072135142123
    4DOSKO 51063158223621
    5DEVO 31060436201618
    6Roosendaal 91152447331417
    7Zundert 4941454203413
    8Wernhout 49234272259
    9Bavel 5103071333-209
    10RSV 4103072447-239
    11Achtmaal 390091355-420
    12NSV 690093134-1310