• LID WORDEN?

  • Bavel 5 zondag

  • Team indeling

    Naam
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Berg, Luuk v.d.
    Franken, Bram
    Goorbergh, Jan van den
    Goorbergh, Niels van den
    Goorbergh, Stan van den
    Hooijdonk, Mark van
    Horsten, Lars
    Horsten, Luuk
    Huijbregts, Rens
    Roovers, Job
    Roovers, Koen
    Wouters, Joost
  • TEAMSPONSOR

  • Staf

    NaamFunctie
    Goorbergh, Stan van denTeammanager
    Roovers, JobTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    dinsdag 20.15 - 21.30 kunstgras B
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 nov. 10:00Zundert 4 - Bavel 5Sportpark De Wildert
    2 dec. 10:00Bavel 5 - Sprundel 4Sportpark De Roosberg
    9 dec. 11:00Achtmaal 3 - Bavel 5Sportpark v.v. Achtmaal
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 nov.Bavel 5 - RSV 43 - 0
    18 nov.VVR 4 - Bavel 56 - 0
  • Poulestanden Bavel 5 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1JEKA 173300166109
    2Baronie 93201121116
    3PCP 53102131213
    4Bavel 53003214-120

    Poulestanden Bavel 5 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sprundel 476104583719
    2VVR 4861131112019
    3Schijf 3861135161919
    4DOSKO 5852153183517
    5DEVO 3850330171315
    6Roosendaal 983233025511
    7Zundert 4731347133410
    8Bavel 583051324-119
    9RSV 483052234-129
    10Wernhout 48224262158
    11Achtmaal 380081348-350
    12NSV 680083113-1100