• LID WORDEN?

  • Bavel 3 zo

  • Team indeling

    Naam
    Adriaansen, Paul
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Boogaart, Paul van den
    Ceuster, Daniël de
    Ceuster, Manuel de
    Domisse, Richard
    Donders, Eric
    Eversdijk, Arjan
    Marijnissen, Mike
    Mosterdijk, Wim
    Smulders, Erwin
  • TEAMSPONSOR

  • Staf

    Naam
    Boemaars, Arie
    Gorkum, Ad van
    Mosterdijk, Wim
    Smulders, Erwin
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    donderdag 20.15 - 21.30 kunstgras B
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 mei. 12:00Bavel 3 - JEKA 8Sportpark De Roosberg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    12 mei.Bavel 3 - Rijen 32 - 3
    19 mei.Neerlandia'31 2 - Bavel 31 - 5
  • Poulestanden Bavel 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sarto 632106157
    2Bavel 332108537
    3Riel 231027703
    4VOAB 43003311-80

    Poulestanden Bavel 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bavel 321172277314653
    2Rijen 321150648371145
    3Dongen 421134455391643
    4JEKA 82110565247535
    5Gesta 22110293234-232
    6Sarto 5209474739831
    7Gloria UC 22183104842627
    8UVV'40 22165104760-1323
    9Neerlandia'31 22154124048-819
    10DIA 32153132943-1418
    11Baronie 32052134369-2617
    12SAB 22142152857-2914