VROUWENSELECTIE TRAPT SEIZOEN AF

Afgelopen week verzamelde de vrouwenselectie van v.v. Bavel zich voor de seizoensaftrap van 2018/2019. Nog zonder bal, dat wel. In de kantine werd door staf en speelsters vooruitgeblikt naar het nieuwe seizoen. Zo werd onder meer het programma van de voorbereiding gepresenteerd. De bal gaat weer rollen op de eerste training, die gepland staat op zondag 29 juli.

In de vrouwenselectie zijn de volgende wijzigingen:

Nieuwe speelsters: Veerle Albers (eigen jeugd), Mandy Beenackers (eigen jeugd), Neele Hermans (eigen jeugd), Isabelle van der Velden (eigen jeugd), Fabienne Schurg (Heinenoord), Lonneke Roelandt (Baronie), Nienke Zwetsloot (Baronie), Mayira Salampessy (Baronie) en Kaat van Hooijdonk (Baronie).

Gestopt: Suzan van Dijk, Sanne van Gastel, Amanda Onderdijk, Femke Oomen, Inge Smet, Linda Smolders en Jip Walter.