Vernieuwingen toegangswegen 17/18 okt

De toegangsweg bij het tennispark wordt opnieuw geasfalteerd i.v.m. schade door wortelopdruk. Tevens wordt ter hoogte van de voetbalclub de scheuren in het asfalt gerepareerd en gedeeltelijk herstraat op het parkeerterrein. Dit is noodzakelijk onderhoud om de veiligheid op het sportpark te waarborgen.

De werkzaamheden worden uitgevoerd op dinsdag 17 oktober en woensdagochtend 18 oktober door het bedrijf KWS. Op dinsdag vindt het freeswerk plaats en wordt herstraat. Het parkeerterrein is dan wel bereikbaar en er zullen waarschuwingsborden worden geplaatst. Op woensdagochtend wordt een gedeelte van toegangsweg opnieuw geasfalteerd en scheuren gerepareerd (zie schets). Het parkeerterrein bij het tennispark is dan tijdelijk niet bereikbaar voor auto’s. Voor voetgangers en fietsers (en hulpdiensten) wordt een alternatieve route aangegeven. Naar verwachting is de weg voor 12.00 uur weer begaanbaar.
We proberen de overlast zoveel mogelijk te beperken, en hopen op uw begrip.

Met vriendelijke groet,

Bestuur VV Bavel

 

klik op het plaatje om te vergroten