Cursus reanimatie en AED 

v.v. Bavel biedt cursus reanimatie en AED aan. 

 

Een aantal weken geleden heeft één van onze leden tijdens een uitwedstrijd een hartstilstand gekregen. Door adequaat optreden van aanwezigen is er snel gestart met reanimatie door het gebruiken van een AED-apparaat, levensreddend in dit geval! 

Dit soort situaties kunnen op elk moment van de dag plaats vinden. v.v.Bavel beschikt over een AED en een aantal personen zijn getraind om de AED te gebruiken. Het lijkt het bestuur een goede zaak dat meerdere personen training krijgen hoe je een AED dient te gebruiken, denk aan één persoon per teamv.vBavel biedt de cursus reanimatie en AED aan in de avonduren

Opgeven kan via info@vvbavel.nl. Graag aangeven welk team je vertegenwoordigt. Het is mogelijk je aan te melden als coach, trainer of leider van een team. 

 

Ben je BHV-er en heb je deze training al gevolgd? Dit graag doorgeven, dan noteren we je op de lijstNadere informatie over de cursus volgt.